83 Kiloyum Sarktim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Madness35 tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Arkadaslar oncelikle merhabalar herkese ben bundan 4 ay oncesine kadar 108 kilo idim,muthis bir hirs,azim sonrasi suan 83 kiloyum...

Konuya gelirsek ben cocuklugumdan beri sisman oldugum icin ilk okul 8. sinifta fazla kilodan catlaklar cikmaya basladi 8. sinifta 4 tane vardi neyse liseye gectim kilo almaya devam ediyordum arada diyet yaptim 5 kilo verdim tekrar aldim derken omuzlarima kadar heryerim catladi..

108 kilo basladigim spor salonunda ilk ay sarkma yoktu daha dogrusu ben fark edemedim ama suan 83 kiloyum 97 cm bel cevrem var 122 cmdi basladigimda ve gobegim o kadar yumusak ki 4'e katlayabiliyorum goguslerimde ayni sekilde deri bildiginiz uzuyor..

Spor hocam bana yeteri kadar zayifladigimi (boyum 1.86) boyuma gore uygun kiloda oldugumu soyledi gobegiminse kalan deriler oldugunu karin calisarak uzun bir zamanda gecer dedi ben ameliyat dusundum ailemde onayladi ama birde size sormak istiyorum resim yok ama burus burus bir deri dusunun ayni oyleyim yardimlarinizi bekliyorum iyi forumlar...

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    seri kilo verdiginden kaynaklanan bir deri sarkmasi olabilir zamanla toparlicaktir tabi biraz zaman alicaktir.. ama sen kesinlikle bi doktora gorun bide o baksin gitmemezlik etme.. catlaklar kendiliginden kesinlikle gecmiyor ancak bir tedavi ve mudahale sonucu ortadan kaldirilabiliniyor.. bunun icinde yine doktorunun ongordugu sekilde bir tedavi yda lazerle yapilan basit bir operasyon gecirebilirsin bu konuda cesitli tedaviler var..

Madness35 bunu beğendi.
  3. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Doktora gidecegim fakat suan 12. sinifta oldugum icin devamsizlik cok onemli bos bir vaktimde gorunmem gerekli ideal kilomda olmama ragmen sisman gorunmek moralimi cok bozuyor 75 kilo olmaya karar verdim 2-3 aya yayicam kilo verme isini

Sayfayı Paylaş