80 günde kilo almak ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Uğur Bora tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Uğur Bora

Uğur Bora Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Forumu uzun süredir takip ediyordum fakat üye olmak bugune kısmetmiş.
    Mümkün olduğunca kilo almak ile ilgili tüm başlıkları okudum ama sormam gereken çok net bir soru olacak izninizle.

Boy 182 kilo 62 yaş 32 ve hayatım boyunca bu kilo civarındaydım. Doktora gidip tahliller yaptırdım. Herhangi bir sorun veya eksiklik bulunamadı. Sanırım bünye meselesi olsa gerek. Masa başında çalıştığım için normalde ne yesem kilo yapması gerekirken bende hiç bir etki göstermiyor.
    Beslenme miktarım diğer bir çok insana göre fazla diyebilirim. Son 2 haftadır, kahvaltılarımı ve öğle yemeğimi proteine dayalı besinler ile düzenli olarak yemekteyim. 3 gün önce spor salonuna yazıldım ve yavaş yavaş hayatımda ilkkez ağırlık çalışmaya başladım.

Neden başladın veya neden 80 gün derseniz, bu zayıflık konusuna uzun zamandır takmış durumdayım ve 80 gün sonra evleniyorum. Bu tarihe kadar takviye alarak damatlığın içinde daha düzgün görünmek istiyorum :)

Gittiğim salondaki hocam gayet ilgili ve bilgili. Kendisine karbonhidrat takviyesi için hangi ürünü tavsiye ettiğini sorduğumda DYMATİZE'i önerdi .

Şimdi gelelim soruya;

Bu kadar kısa zamanda, düzgün beslenme ve ağırlık çalışarak benim ki gibi hızlı bir metabolizmaya aşağıdakilerden hangi markayı önerirsiniz.
    Uzun zamandır araştırıyorum ama karar veremedim.

DYMATİZE
    TWINLAB
    HARDLİNE

Burda yer alan ve yıllardır bu işi yapan sizlerin yorumları benim için çok önemlidir.

Yardımlarınızı rica ederim.

Şimdiden teşekkürler.

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Seni karın kilolu olsanda sever alamazsan alma yavaş yavaş alırsın

3. Uğur Bora

Uğur Bora Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) :) doğru söze söylenecek bir şey yok .

İşte benimki bir takıntı durumuna dönüştü veya kompleks mi edindim kendime bilemiyorum ama ciddi hırs yaptım :)

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    İyi beslenmen lazım protein alcan bol bol

Sayfayı Paylaş