8 yıllık arkadaşlık bitti

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cmrsmr tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Evet 8 yıl önce tanıştığım seda adında çok tatlı bir kızla mükemmel arkadaşlığımız oldu zaman zaman duygusal birliktelik oldu zaman zaman arkadaşlığımız. Sevgililerimiz oldu fakat bizim birbirimize olan duygusallığımız hiç bitmedi fakat biz hiç bir olamadık. Sevgilisinden ayrıldı fakat farklı illerdeydik yani birlikte olamazdık. Fakat aramızda hiç gizlimiz saklımız olmadı. Herşeyimizi bilirdik. Herşeyi paylaşırdık.

3 ay önce bana sevgilim olabilir dedi ama olsa da seni çok seviyorum dedi. Ertesi gün facebook adresinden beni silmiş mesajlarıma cevap yok telefonlarıma bakmıyor. Sonunda açtı ve alo dedi ben seni sonra ararım dedi ve kapattı ve bu son konuşmamız oldu.

Öyle de bir inattır ki kafasına bir daha mesaj atmicam aramam dedi mi aramaz asla.

Fakat neden yaptı bunu anlayamadım. Herkese anlatırım kısaca neden yaptı bunu. Erkek ve kız arkadaşlarım genelde şu yorumu yapar: "siz birlikte olamayacaktınız fakat birbirinizi seviyordunuz ve seni bi şekil hayatından çıkarması yeni bi hayat kurması gerekiyordu artık çocuk değilsiniz o yüzden sessiz sedasız çıkmak istedi hayatından"
    Ama bu olay bana inanılmaz bir acı verdi. Bana anlatsaydı böyle böyle tamam derdim ama hala aklım almıyor kabullenemiyorum ve kalbim hala acır.

Bilmiyorum yani 8 yıl üzerine kız veya erkek olmuş sevgili veya dost olmuş farketmez bi anda çekip gidilmez diye düşünüyorum. Ne olursa olsun bi haber edilmesi gerek diye düşünüyorum.

Bir de sizinle paylaşmak istedim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : konu disi

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tecrübelerime dayanarak söyleyebilirimki evlenecek bi kız yada senden haberdar olunmasını istemeyen bi kız hareketine benziyor
    ancak herşey olabilir gerçeği bi tek o bilir

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bana da evlilik veya ciddi bir ilişkiye başlayacağı için bunu yapmıştır gibi geliyor. Ya reddedemeyeceği kadar iyi konumda biri karşısına çıktı ve sevgili oldular yada evlilik durumu var :/

5. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle geçmiş olsun bende diğer arkadaşlara katılıyorum,cidden zor bir durum bu konudaki acılar insanı çok yıpratıyor :/ , umarım en kısa sürede toparlanırsın.

6. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Evet aklında evlenmek vardı. Zaten ciddi bir ilişkim olsun onunla evlenirim fakat senden vazgeçmem diyebiliyordu işte bunları diyip gitmesi gerçekten çok koydu. 3 ay geçti ilk zamanlar gibi acıtmıyor da işte ara ara aklıma geliyor üzülüyorum.

7. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Kusura bakma ama 'evlenirim ama senden vazgeçmem' falan çok yanlış geldi bana ayrıca senin buradaki yanlışlığa değilde haber vermeden çekip gitmesine üzüldüm demene de şaşırdım açıkçası.Çünkü bu cümleyi kullanan birisinin evlendiği , evleneceği ya da 8 yıllık arkadaşı olan adamı yarı yolda bırakması şaşırtıcı olmasa gerek. Tekrar kusura bakma üslup belki biraz sert oldu ama benim düşüncelerim bu şekilde.

8. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    boksbodye katılıyorum ayrıca iliişkinize anlam vveremedim dostuz sevgiliyiz derken.şahsen kadınlarla arkadaşlık yaparım ama dostluk aslında kadının ruhu aşka yatkındır dostluğa değil aşkı buldu mu herşeyi siler benim şahit olduğum bunlar bu zamana kadar.(istisnalar tabiki olabilir).

9. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Haklısınız doğru diyorsunuz bence en iyisi bu oldu ilerde gerçekten sıkıntı olabilirdi.

10. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul

+1 Katılıyorum

11. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    kızların genel hali pek takmayacaksın zamanla unutursun benim gibi

12. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Bazı ilişkilerin bıçak gibi kesilmesi gerekir. Çok sorgulamadan eyvallah deyip kabullenilmesi gereken durumlar vardır. Umarım içindeki acı en kısa zamanda son bulur.

13. ramazankement

ramazankement Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    istanbul
    2 yıldır sevgilim yokk nasıl olcak bilmiyorum ilişkikerim kısa sürüyor hemen sıkılıyorumm ne yapmam gerekiyorr

14. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    bazı kadınlar bu tip ilişkileri çok severler, detaylıca düşündüğünde aslında birlikte olmamanızın sebebi ondan kaynaklanır hep. hep bir şey eksiktir, hep sorun olacak bir şey çıkar sizi ayıran. ama aslında o engeller tırışkadır istese hepsini yıkar. ama dediğim gibi kızlar yedekte adam tutmaya bayılırlar. her ayrılıklarında, üzüntülerinde koşarlar bu omuzlara. duygusal anında evlensem bile seni unutamam der, evlenilecek adam buldumu sana 2 dk açıp söylemez bile durumu. sonra boşanırsa, nişan atarsa veya başka bir mutsuzluk durumu olursa ilk geleceği adres sensindir. iyi niyetli adamsan sonuna kadar sömürür böyleleri...

çok gördüm çevremde bu tip kız. sizin durum istisna veya daha farklı olabilir, sizinle alakalı diil genel durumla ilgili yazmak istedim

15. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Aynen dediğin gibi malesef benim iyi niyetimden kaynaklanıyor. Kaç ay geçmiş hala bazı geceler rüyamda görüyorum. Yani kafamda unutmuşum demek bilinç altımda hala var ki rüyalarıma giriyor.

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    8 yıllık ilişki tabiki ara sıra rüyalarına girer hatta nefretle ayrılınsa bile rüyada görülebilir bence bir açıklama yapmalıymış en azından 8 yıl bu dile kolay sonra bitirseydi ilişkiyi ha birde genelde kızların sevgilileri olunca diğer bütün erkekler ile sohbeti muhabbeti kesmelerini isterler kıskançlık yani onun içinde ortadan kaybolmuş olabilir

Sayfayı Paylaş