8 haftalik primobolan kür

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Despo tarafından 27 Eylül 2004 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Selam arkadaslar Birazdan ben soru sorayim :) Yakinda daha dogrusu bir kac ay icinde bir kür almaya karar verdim...

Bu kür 8 haftalik Primobolan kürü

Haftalik 300 mg almayi düsünuyorum, ve istedigim 8 kg ve bu sekiz kg kür bitiminde kalmali :D Beslenme, antrenman ve Uyumayi simdiden hazirliyorum, yani kendimi denk aliyorum, kür zamanina zor olmasin diye..

Sizlere sorum, sizce bu kür nasil, düzelmesi olan yer varmi ? IRON MAN, senin tavsiyelerin varmi ?

Bu arada PCT olarak klomifen almayi dünüyorum, Hangi haftaya koysam sence iyi olur IRON ?

2. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    despo valla bende merak ediyorum bu küre bende girmek istiyorum ironman bizi aydınlatırmısın

3. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Süper baska seyler alma bunu alirsan al digerlerinden iyi, yanliz okumadan alma birseyi. Iron kayboldu :roll:

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.912
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet iron man i bulamıyoruz

5. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    valla despo hocam primobolan kür alcam fakat 2 haftadır idman yapamıyorum sol kolumda ezilme oldu herhalde ancak bugün başlıyabileceğim bakayımbi zorlanmalarda ağrı yapacakmı inşallah ağrımaz ağrırsa kürü unutmam lazım çünkü kür aldınmı vücudu max çaliştirmak lazım bide primobolan fazla güç artışı sağlamıyormuş değilmi ama sağlam kas yapıyomuş

6. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ne kadardir ara verdin ? Evet duydugun dogru, primobolan Cok saglam kas yapiyor guc artisi cok az. onun icin Sustanonla veya Testesteronla beraber aliniyor.

7. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    hocam 2hafta ara verdim dünkü idmanda kolumda pek ağrı hissetmedim ama ağır idmana girince ne olur bilmem inşallah ağrımaz 8)

8. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ok ara vermekde aslinda cok iyi spider kardes, iyi yapmissin.

9. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    8 HAFTA PRİMO

SEVGİLİ KARDEŞİM
    PRİMOBOLAN DEPOT androjenik özellikleri zayıf bir ilaçtır bu kürle sekiz kilo alamazsın maalesef. iyi bir kür androjenik ve anabolik olarak dengeli olmalıdır bu yüzden primo yu başka bir ilaçla birleştirmelisin winstrol dianabol testosteron olabilir . eğer merak ettiğin birşey varsa seve seve cevaplarım
    tek başına primo kür olamayacak kadar hafif .belki deca olsa yeterli gelebilir.
    ayrıca primobolin aromatize olmaz yani östorojene dönüşmez bu yüzden clomid almana gerek yok

10. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Re: 8 HAFTA PRİMO

Bilgilerin icin saol - Senin 6 kg alaman demene katilmiyorum. Beslenme uyku antreman dogru olursa 8-10 kg bile alabilirsin. Bunu Cook arkadasim aldi. Danimarkada Primobolan Caylak kürü olarak görülüyor. En cok satilan ve en pahalisi zaten primobolan, onun icin cok sahteside var burada. Ama haklisin androjenik özellikleri zayif bunun icinde yanetkiler cok az. Bu ilk kürüm onun icin bunu sectim. Daha Evvel Bunu Sustanonla alacaktim. Yanliz ilk kür oldugundan böyle almaya karar verdim, yanliz 8 hafta yerine 10 haftalik kür yapacam. Birde birden cok kg almak ístemiyorum ;) 8 kg bana artarda yeter - Daha sonra bakariz yavas yavas kardes :D Clomid icinde tam dogru degil - bu konuda Cok kisi senin gibi düsünüyor! yanliz sende yaniliyorsun, ama COK az. Istersen link verebilirim Ingilizce.,

11. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    ben işe yaramaz demiyorum iğne olduğuna değmez diyorum
    ayrıca primo çok hafif olabilir ama
    örn 400mg primo 400mg deca dan daha zararlıdır

12. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Buna katilmiyorum - Decanin daha fazla yan etkileri var.

13. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    hayır kardeşim bende test sonuçları var 600 mg deca 18 hafta kullandırmışlar . ne karaciğer ne kolesterol ne saç dökülmesi hiçbirşey yok herkes deca yı başka ilaçlarla birleştiriyor sonra da boku deca ya atıyor
    bilimsel kanıt var elimde var mı ötesi
    kaynak anabolics2004

14. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sen demek Profossörsün ? ozaman göster bakiyim bu bilimsel kaynagi senden olmasin yanliz :)

Benim anlayabildigim kadariyla sen Schering ve Organon firmalarindan daha iyi anliyorsun bu ishten :?: Ve amerikan bilim adamlarindan... Aslinda zamanimi bunla harcamak istemiyorum onun icin istersen kalsin senin senin kaynagin.

15. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    kaynak benim değil
    amazon.com a gir
    ANABOLİCS2004 ADLI KİTABA BAK
    NETTE SATILAN EN YAYGIN VE SAYGI GÖREN KİTAP
    KİTABI GETİRT ORDA GERÇEK İNSANLAR ÜZERİNDE YAPILAN STEROİD DENEYLERİ VAR İNCELE ANLARSIN OK?
    ANAPOLON TESTOSTERON
    DENEYLERİ DE VAR
    BU ARADA DECA NIN ÖNERİLEN MAKSİMUM DOSAJI 600 MG
    PRİMONUN SA 300 NEDEN SENCE
    BU ARADA SEN HİÇ DECA KULLANDIN MI
    KULLANDIYSAN KAÇ MG
    VE NE YANETKİ GÖRDÜN?

16. Guest

Guest Guest

Kardesler galiba steroidler konusunda ögrenilmesi grekilen cok sey var. Böyle kulaktan dolma yada etrafta bir yerlerden okumayla ögrenilcek bir mesele degildir.

Primobolan ile 8kg almayi planlayan bir sahsiyetin buna ulasmasi bir dogal vücutcunun mister olimpia yi kazanmasi gibidir. Primo anabolic degeri ve androjen degeri bellidir. vede vücuda DHT hormonu üzerinden etki eder. genelde bu hormon üzerinden etki eden steroidler insana fazla kilo kazandirmaz. Masteron gibi.
    Bunun disinda primo daha önce kur yapmis bir sporcuya neredeyse 1kg kazandirmasini bile cok görüyorlar. simdi kardesler etrafinizda bu maddelerle hemhal olan bir sporcu toplulugu yoksa bunu anlamaniz zordur.
    Deca maddesi anabol düzeyi cok yüksek ve androjenik olarakda primodan daha kuvvetli bir maddedir ve birinci kur icin tavsiye edilebilecek bir madde konumundadir. yalniz bu maddede dikkatli olunmasi gereken noktada kurun fazla uzatilmamasidir. uzatilmasi konumunda spermalardaki kalite ve üretim azalmasi ve iktidaar gücünde zayiflama gibi daha birinci kurda bu yan etkiye rastlanabilir.
    genelde 15 hafta kur yapanlarda görülebilecek bir durumdur. tavsiye olarak 10 hafta yeterlidir.

17. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Öncelikle siteye yazilarinin hepsini okudum ve neredeyse hepsine katiliyorum, Yanliz 8 kilo alamazsin demene katilmiyorum, öncelikle dedigim gibi bu benim ilk kürüm olacak, onun icin fazla kilo almam daha büyük olasilik. Egerki daha evvel almis olsaydim, tabii hak veriyorum, Primo az yanetkili ve "Deca maddesi anabol düzeyi cok yüksek ve androjenik olarakda primodan daha kuvvetli bir maddedir " Hak veriyorum buna. Primoda tam tersi, bu dedigim kullaktan kulaga duyduklarim degil, belki sacmaliyorsun diyebilirsin. Ben burada doktor falan degilim sadece bilgi paylasiyorum, yanliz bana sorarsan Deca yerine Primo al derim. Deca alirsan Daha fazla kilo alirsin. Yanliz ben sagligi düsünürüm, benim yakin arkadaslardan 2 kisi primo kürü aldi daha evvel cleanlerdi, birisi 6 kg aldi 10 haftalik 300 mg digeri 8 kilo aldi onun icin dediginede katilmiyorum, ayrica yabanci forumlarda kac kisi 300-400 mg primo kürü ile 6-10 kg almis. Benim görebildigim ve okuyabildigim kadariylada Deca, kas yapisi birhos oluyor :) Genetik olabilir tabii ama bana nedense iyi gelmiyor deca. Ayrica Deca Face sorunu ve Deca Dick sorunu olasilikli. Dedigim Gibi cok güzel yazilar yazmissin ve bilgilerini paylasman nedenle sana tsk ediyorum.

/Despo

18. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    slm

slm despo yazılarından birimde primo kürü yapacağından bahsetmişsin ve 8 kg almak istediğiniz belirtmişsin.Kürü yaptınmı yaptıysan eğer sonuçarı neler?
    Çünkü bende primo kürü yapmayı planlıyorum

19. sercan1980

sercan1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Despo uyguladın mı bu kürü? gelişmeler nasıl? haberdar edermisin bizide. ayrıca aynı kürü bende düşünüyorum.

20. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Gerçekten despo bukadar arkadaş senden haber bekliyor.Bende dahil:)
    kür sonucu nedir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş