1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

8 aylık vg ersoy'dan İkinci Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ersoy Doğru tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Değerli Hocalarım Ve arkadaşlar adım ersoy bir kaç ay önce foruma 3 aylık ve 5 aylık 2 resmimi koymuştum şuanda 8. Ayı doldurdum Tam Anlamıyla Düzgün Gittiğimi Söyleyemem Aama 6 Ay Boyunca Düzenli Çalıştım Bir Ay Ara Verdim Ve Tekrar devam Ediyorum Diyetteyim 1 Ay Kadardır Karbon hidrat ve protein içerikli besleniyorum 500 gram tavuk göğsü yagsız tuzsuz ve bir tabak pilav aynı şekilde yada makarna et oalrakta tom balığı değiştirerek yiyorum genelde şekeri yağı tuzu komple olmasada kestim kısmen iyi kötü yorumlarız önemli doğru yolda gitmek adına istediğiğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz en önemli üstüne düştüğüm yer bicepslerimin belirgin olması ama naptıysam nafile:(
    Boy:1.80
    Kg : 80
    Kol Sıcak: 37

Ekli Dosyalar:

• ilk halim.jpg
      ilk halim.jpg
      Dosya Boyutu:
      88,3 KB
      Görüntüleme:
      998
    • 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      123,1 KB
      Görüntüleme:
      919
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      108,5 KB
      Görüntüleme:
      857
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      101,4 KB
      Görüntüleme:
      785
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      114,1 KB
      Görüntüleme:
      792
    • 6.jpg
      6.jpg
      Dosya Boyutu:
      120,8 KB
      Görüntüleme:
      745
    • 8.jpg
      8.jpg
      Dosya Boyutu:
      112,8 KB
      Görüntüleme:
      705
    • 03062010(014).jpg
      03062010(014).jpg
      Dosya Boyutu:
      119,5 KB
      Görüntüleme:
      909
  2. melanqoliq

melanqoliq Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Fethiye
    Önceki resimlerini görmemekle birlikte 8 ay için bence biraz yavaş bi gelişme ama biraz.
    moral bozacak kadar değil.
    biraz daha hacimli olabilirmişsin gibi geliyor bana.
    beslenmene diyecek bişey yok ama süt yada türevlerini yazmamışsın ya da çinko whey, amino falan almıyorsun galiba.
    Ersoy sana sana şunu söyleyeyim; vücut öyle enteresan bi yapı ki düzenli olmazsan olmuyo...
    düzenli olursan bir süre sonra hep aynı egzersizlere alışıyo ve belli bi yerden sonra gelişme göstermiyor.
    yada çok az gelişme gösteriyor.
    ben bunu vücudumu kaslarımı şaşırtarak aşmaya çalıştım.
    yani sürekli hep aynı program hep aynı rutine bağlı kalmaksızın arada tutulana kadar bi bölgeye yüklendim ve gelişmede oldu.
    eğer bi kas grubunda sürekli çalışmana rağmen gözle görünür kayda değer bi gelişme göremiyor isen biceps olabilir, kalf olabilir, omuzda olabilir,
    1-hareketlerini yedirip yedirmediğine bi bak.
    kendine karşı dürüst ol.
    ben çok kişiler görüyorum salonda ben biceps çalışırken attığım terin yarısını koşu bandında bile atmıyorlar.
    bide kardiyo olacak güya sen hesap et.
    2-az tekrar çok kilo ve artırarak çıkmak hacim için birebirdir uygulamıyorsan bunu dene.
    3-sürekli gelişmediğini ve sonuç alamadıgını düşünüp aşırı yüklenip sürantremi oluyosun onuda hesap et.

bicepslerin için barbel curl arkasından eğik sırada (incline) dumbell curl öneririm.
    ama bileklerini hareketin bitişinde çevirmen kaydıyla.
    farkı hissederek anlarsın
    iyi çalışmalar.

3. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Yorumun İçin Sağol öncelikle melanqoliq beslenmemde süt ve sabahalrı peynir yiyiroum ve 5 yumurta ama komple yiyiyorum beyazını ayırmıyorum onun dışında spor salonum ciddi bi body salonu değil hocalar da öyle kik box hocası pek bi yararı dokunmuyo açıkcası az kg çok tekrar yapıyordum son 1 haftadır farklı hareketler ve max ağırlık az tekrar yapıyorum birde bu şekilde
    deniyip gelişimi gözlemlicem teşekkür ederim tekrar

4. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    sırtın geri kalmış gözüküyor. derinlik yok. sırt kalınlaştırmak için rowing hareketlere ağırlık vermelisin. ayrıca barfiks çekiyormusun ? mutlaka programında olmalı. bir de bacak pozu vermemişsin. bacak çalışmalarına önem veriyormusun ? genel vücut gelişimi için sıkı bacak çalışması çok önemlidir. kolay gelsin.

5. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Barfiks çekmiyorum evet onuda koymam gerekiyor programıma bacağa gelince ara ara başlıcam şuanda çalışmadım ama bacağım fena sayılmaz profesyonel serbest dalıcıyım 90 lık paletelrle kmlerce yüzüyorum

6. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    forumu takip ediyorsan rastlamışsındır. sıkı bacak çalışmaları vücutta GH hormonu salgısını arttırır. bu da tüm vücudun gelişmesi için gereklidir. özellikle squat gibi vücudun aynı anda onlarca irili ufaklı kaslarını uyaran hareketlerin sana çok faydalı olacağını düşünüyorum. ben kendi programımda sırt ve bacak çalışmalarına çok önem veriyorum. vücuttaki büyük kas gruplarına ağırlık verir ve GH yi harekete geçirirsen çok daha iyi olacağına inanıyorum.

7. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    netugur bugün salona gidicem bacak çalışcam uyguliyim dediğini sağol ilgin için ama umarım şu kollarım kendini belli eder çok canımı sıkıyo:((

8. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    8 aylık bir süreçte vucudunuz geri kalmış ersoy bey.Sanırım iyi beslenmemişsiniz.

9. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Konuyu görünce kilo olsun kol kalınlığı olsun kendimle karşılaştırdım. Herşeyimiz aynı nerdeyse. Benimde 8.ayım. 4 ay body 4 ay cardio ağırlıklı spor geçmişim var. Gelişme bana da biraz yavaş geldi. Sorun beslenme de ya da antrenmanda olabilir araştırmanızı ve disiplininizi bence arttırmalısınız.

10. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Protein tozu alıcam yeterli olurmu bilmiyorum gelişme ve hacim için yanında önerebiliceğiniz bişey avrmı amino asit gibi

Sayfayı Paylaş