8 aylık boşluktan sonra

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve olcay tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. olcay

olcay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm hocalarıma sorum olacaktı 8 aylık bir boşluğum var daha önce 1 yıl kadar yaptım bu sporu 53 kilodan 68 kiloya kadar ulaştım maddi sıkıntılar olunca ara vermek zorunda kaldım ramazandan sonra tekrar devam edicem karın bölgemde ve göğüs bölgemde yağlanma oluştu nasıl bir programla başlamam uygundur ben ilk 2 ay yağ yakayım devamında hacim diyorum uygunmudur ? ayrıca 2 ayın sonunda 10 lbs optimum whey pro., universal 2700 amino ,markasına karar vermedim ama gultamin ve kreetin kullanıcam sizlerin bilgilerine başvurmak istedim ..

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
  3. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Forumdan verilen aranın 4'te biri kadar zamanda eski vücuda ve performansa kavuşulabileceğini okumuştum. Bence 1-1,5 ay sağlam diyet ve kardiyo yap + az dinlenme aralıkları ile çok abartmadan ağırlık çalış. Hedefin 4-5 kilo vermek olsun. Ondan sonra + 1,5 ayda son programınıda performansına göre ayarlayıp ağırlıklarla eski performansını yakalamaya bak. Yağ yakmak içinde uğraşacağın için bence 3 ayda eski performansınıda yakalarsın yağlardan da bir nebze kurtulmuş olursun. Yağ yakmayayım dersen 2 ayda da toparlarsın.

4. olcay

olcay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk

yorumlar için teşekkür ederim daha benim düşüncelerimde bu yonde ama işin ehli olanlardan bilgi alıp uygulamak daha doğru çok sağolun ..

Sayfayı Paylaş