72'den 64e Yolculuk [Karatay Diyeti Esas Alınarak]

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve FuzuLi tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Vücudumun yağ ve kas kaybettiğini düşünerek diyetimde değişiklikler yapma ihtiyacı hissettim.

Artık ara öğünler de yapacağım, kendimi ve vücudumu kasmayacağım.

Kardiyolara da en kısa sürede başlayacağım inş. Sınavlarım bitsin, 2 hafta içinde başlayacağım..

2. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün antrenman sonrası resimler çektim.
    Durum vahim.

(bu 2-3 gün önce)

3. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Danny Boy'un katkılarıyla yeni bir program oluşturdum.

Artık tavuk ve ton balığını da sıkça tüketeceğim.

Her antrenman sonrası

- 80 gr ton balığı (yağı süzülmüş)
    - Tavuk Göğsü
    - Yatmadan 2 saat önce lor peyniri ve 2 yumurtalı omlet

Ara öğünlere özgürlük getiriyorum. Çok zorda kalırsam kuru yemiş ve meyve yiyebileceğim.

Bu program hem yağ yakımı için, hem hacim kazanmak için. Göğüslerim çok küçük; umarım bu programla göğüslerim de kollarım da büyüyecek..

RaJeV bunu beğendi.
  4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Süper gidiyorsun. Yeni aldığın karar da çok yerinde olmuş bence!
    Gördüğüm kadarıyla sende benim gibi biceps konusunda doğuştan şansızsın :s Ama zamanla olacak. Göğüslerde eksik var biraz daha ağır gir göğüse girebiliyorsan zorla kendini.

Herkes bana resim yükle diyordu. Benim karnım senin karnınla tamamen aynı. Hacimli gibi gözüküyor ama üstünde yağ var. Onlarıda yaktık mı bu iş tamam bizim için :D

Hadi bakalım kim daha önce eritecek :D

Yatmadan önce lor peynir güzel de niye yumarta tüketiyorsun gece gece. Bence onu çıkartmalısın.

5. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Gerçekten mi? Bunları senden duymak çok iyi geldi Rajev sağol :)
    Artık isyanlardaydım biliyor musun? Pes ettim edicem. Karnımdaki yağlar deli ediyor. Dedim ben yapamıycam galiba bırakıyorum...
    Yumurtayı dannyboy söyledi. Omlet şeklinde yapıp yemek için. Ama zaten yemeği 20:00'de yiyorum. 22:00'de tekrar yemek işkence gibi geliyor. Zaten bunu yapmıyordum 3-4 gündür. Bir tek geçen hafta yaptım. Dediğin gibi sadece lor yemem daha iyi olacak.

Geçen hafta antrenmanı değiştirip göğüs-triceps, kanat-biceps, omuz-bacak çalışmıştım. Gerçekten yorucu oluyor, verimsiz geçiyor bence. O yüzden bu hafta tekrardan göğüs-biceps, kanat-triceps, omuz-bacak yapacağım.

Bugün göğüs-biceps günü.
    Göğsü zorlayacağım bakalım. 20 dk önce 1 tabak makarna yedim. İyice şişiyorum galiba. 71 kilo geliyorum hep. Önceden 69-70 gelirdim.

ttrex bunu beğendi.
  6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle asla vaz geçme. Herkesin genetiği aynı olmak zorunda değil ki. Kimisi 3 ayda rahat rahat verir kiloları bizim gibiler 6 ay uğraşır zar zor azıcık kilo verir. Ama bu değil ki istediğim vucüda ulaşamayacağız. 6 ay olmazsa 1 senede olur ama MUTLAKA olur yeterki pes etme

7. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Doğru söylüyorsun, çok haklısın.

Ama işte bir kişi çıkıp da, salondan olsun-buradan olsun, Ne o diyeti boşladın mı falan diyiverdi mi insanın tüm motivasyonu yıkılıyor. Oysa diyetin en zor aşamasındasındır belki de. Şahsen ben her gün aynı şeyleri yemekten bıktım usandım. Eskiden kahvaltılarda annemin yaptığı börekleri poğaçaları yerdim. Yeri gelir patates kızartması, yeri gelir biber kızartması. Fakat şimdi sürekli yumurta, yulaf falan yiyorum.

Ama çok güzel bir söz var, tam bizlik galiba;

Betonu delen suyun şiddeti değil, devamlılığıdır.

RaJeV bunu beğendi.
  8. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Farkettim de ben uzun zamandır diyet falan yapmıyorum. Sadece ekmeği kestim ama doymadığım için her türlü pilavımı makarnamı doyana kadar yiyorum.

Bunu azaltmaya çalıştığımı aç kalıyorum, ya da ana yemeğe asılıyorum.
    Sınavlar dolayısıyla pek kardiyoya falan vaktim olmadığı için, stres falan da var, diyet aksadı.

Neredeyse 1 aydır diyet falan yapmadığımı farkettim. Ekmek yesem daha iyiydi galiba, çünkü aynı karbonhidratı alıyorum yani.

3 gündür saat 22:00'de lor peyniri yiyorum. Haftaya her gün sınav var. Bir bitsin, önümüzdeki hafta ciddi bir diyete girip kardiyo yapacağım. Karbonhidratı kestiğimde yağ yakacağımdan eminim.

9. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün işte asıl hayalimdeki vücudu gördüm. Benim için çok da zor olmayan bir hedef belirlemiş oldum kendime.
    http://ette56.com.tr/ Buradaki pembe tişörtlü adamın vücudu. Bu fotoğraflarda pek çıkmamış ama o pembe tişörtle çekilmiş bir fotoğrafı var. Göğüsler falan muazzam. Kollar zaten müthiş. 40 cm vardır diye düşünüyorum. Artık gelecek sene body yapamayacağım fakat üniversite 1'de kesinlikle bu vücudu çıkarmayı istiyorum.
    40 cm kol yapabilirim umarım.. Şuan 35-36 :)

Sayfayı Paylaş