+70 Yaş Vücudcu Dedeler - Nineler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 19 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Konu daha Önce Açıldımı Bilmiyorum İnternette Gezinirken Denk Geldim Ve Çok Hoşuma Gitti. Japonyada 70 Yaş üstü Dedeler Taş gibi fit vücud Yapmış madalya Kapma Yarışındalar. Videonun Ana Konusu Olan Dedenin Kalfler Ve Kollar Eminim O Yaştaki Kimsede Yoktur. Tabi Yaşın Getirdiği bir çöküklük Olsada Vücudlarında 20 sinde ki adamlara Taş Çıkartıyorlar Resmen +80 kg İle Calf Raise 50 Kilo İle Bench Press basıyor İnsana Ne Dedeler Var Dedirtiyor :D

https://www.youtube.com/watch?v=-5om6gbDwA8&feature=related

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:24 ----------

Peki Ya Bu Değerli Validemize Ne Demeli ? Kelly Nelson 74 Yaşında Ve Plajlarda Boy Gösterebilecek kadar Define ve güzel 1 vücudu var. 44 Yaşında ki Kızı Colline ile İkisi Birlikte Antrenman Yapıyorlar Çalışıyorlar ve Poz Veriyorlar. 1982 den bu yana Ağırlık Çalışıyormuş. Evdeki Ödülleri saymaya matematiğimiz yetmedi Doğrusu... Videodanda Anlaşılacağı Üzere Gençken Harbiden TAŞ gibi Olan bu Validemiz Hala Bu Konuda İddialı gibi gözüküyor :) Bizimkilerde Evde Dikiş Nakış Tuttursun :D
    https://www.youtube.com/watch?v=Clk6r8tjlno&feature=related

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:33 ----------

Bu Siyahi Validemizin Vücudu ise 18 Lik Çıtırları Bile Ortadan 2 ye Çatır çatır Çatlatır. İzlerken Gözlerime İnanamadım Adeta Kör Oldum. Ernestine Shepherd Vücud Geliştirmeye 56 Yaşında Başlamış... Kendisi de Söylüyor "Yaşınız Siz değilsiniz. Hiç birşey İçin Geç Değil"

https://www.youtube.com/watch?v=eae3_LDysY8&feature=related

emrah2022 ve animal_work bunu beğendi.
  2. animal_work

animal_work Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Müthiş birşey ya acaba bizde o yaşa geldiğimizde böyle olabilirmiyiz inşallah sporu bırakmadan istikrarlı bir şekilde bizde devam edebiliriz...

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Vücut geliştirmeci değil de fitnesscı san ki bunlar, bu arada 73'lük nine cidden iyi... Bayanlar kategorisinde bu sene Bursa'da yarışa girse ilk üçe girebilirdi, çok net...

4. emrah2022

emrah2022 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel paylaşım.

5. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Cidden Çok iyiler ya. Dedenin kalfler 10 numara. Ninelere zaten hiç bişey diyemiyorum Bile :D

6. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    tembellikde türk milletinin üstüne yok, bizim yaşlılar anca kahvede sigara tüttürüp okeye dönsünler...

JuN1oR-BuilD3r bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş