70 günde inanılmaz degişim bir bakarmısınız sizce bu mümkünmü ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve trugur32 tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. trugur32

trugur32 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Vücudu yağlı ve göbek çevresi malum... Zayıf olupta karın ve göğüs görünümü olamayan biri için tamam 70 günde böyle bir görünüme ulaşır diyebilirim ama bu kişi için ben pek inanmadım açıkçası..Çok çeşit supplement kullanımıyla mümkün olabilir belki de...

3. trugur32

trugur32 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    suplementle olacak işşe para konusunda sıkıntı yok bende alırım hocam

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    böyle şeyleri izleyince adamın spor yapası gelmiyo.Bizmi yanlış yapıyoz adamlar mı işin sırrını biliyo :) 70 günde adam bildiğin 1 yıllık çalışma sonucu çıkarmış bizim foruma göre.Yani o adam before fotoğrafını koyup yanına 70 gün sonra diye foruma konu açsa herkes dalga geçer feyk diye :D

5. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Gerekli ve ölçülü supplement desteği ,düzenli beslenme, düzenli uyku ve metabolizmanın bunlara tepkisi , genetik kas yapınız vs.. hepsi ayarında oldu mu olmaz diye birşey yok...

s3lcukv1p bunu beğendi.
  6. trugur32

trugur32 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum :D duh

7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
  8. trugur32

trugur32 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ve bunun gibi bir kaç adam buldum sırrını 100 dolara satıyorlar sitelerine baktıgımda gördügüm kadarıyla

9. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    40 ve 49. Gunler arasinda fazla fark var. Cok inandirici bulmadim.

Ama biraz daha uzun vadede olabilir cunku onceden kas hafizasi var ve en yagli halinde bile yagin altinda kutlesinin fena olmadigi belli.

Ben cevremde bu kadar hizli gelisen kimseyi gormedim canli olarak. Bilmiyorum, bunlar bana gercekci gelmiyor.

10. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    o günleri vücudunun resmini koyarak geçirse inanıcamda sadece kafası duruyo adamın kamerada o göbeğin o six pack halini alması 70 gün değil hafta gerektirir. Adam yapmış helal olsun ama , 70 gün değil . İsterse dünyanın altın orandaki genetik harikası olsun 70 günde çıkarılacak şey değil

11. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    adam zaten sporla uğraşıyormuş ,dağ tırmanıcılığı vs. ,chris krueger adamın adı, sadece fitness yada body sporlarıyla uğraşmıyor ,basketbol ,amerikan futbolu ,yamaç tırmanıcılığı ,dans ,sörf herşeyle uğraşıyor o 70 gün içinde, yaptığı şeyleri anlattığı bir videosu var onuda izleyin , 70 günde yaptığı doğru kendi internet sitesi var ve kendisi gibi 70 günde zayıflatıp veya kilo aldırıp bu hale getirdiği insanlar var , ayrıca supplament kullanmamış ,videoyu iyi izlerseniz görebilirsiniz yazıyor orda. Ben torrentten indirdim bunun el kitapçığı gibi birşeyi pdf koymuşlar . İngilizce makaleler dolu ,hepsini çeviremedim ama orada anlatıyor herşeyi,ilgilenenler bakabilir

12. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    no pills, no powders, no protein bars, no vitamins, no supplements diyor

13. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Böyle videolara itibar etmeyin boşa motivasyon kaybı inandırıcılığıda hiç yok

14. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    aslında boşa motivasyon kaynağı demek çözüm değil . Bu adamlar bir amaç belirleyip ,hayatlarını ona uydurup yaşayarak çok kısa zamanda bu hale gelebiliyorlar . Bizim yıllarca spor salonlarına gidip , diyetsiz rahat beslenmemiz, ya da kaçamaklı diyetlerimizle olmayacağının kanıtı oluyor bu insanlar .
    Doğru antreman , düzenli uyku, düzenli hareketler, protein-karbonhidrat-yağ-kalori oranları önceden belirlenmiş yiyeceklerle zamanlı beslenme . hangimiz bunları uygulayarak sonuca varmadıki. Yaşam şartları ve irade kontrolü en büyük etkenler .bunların hepsini yaparsak anca alınabilecek bir netice bu chris kruegerin vücududa . Sadece spor salonuna bağımlı kalarak ve yağ-şeker-karbonhidratı azaltıp protein ağırlıklı diyet yaparak veya supplamente abanarak olacak bir iş değil , daha ince detayları var . Zaten bu büyük bir irade ve özen isteyen bir iş ,eğer her insan yapabilseydi spor salonları iş yapamazdı :)

15. SquaLTR

SquaLTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kısaca adam reis demeliyiz. Sporu bırakmama rağmen tekrar başladım benimde kas yapım bu şekilde kısmetse 70 gün sonra görüşürüz. = )

16. vincenzo

vincenzo Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle bir şey var, adam ilk haliyle de öyle aşırı kilolu değil.. Bu değişimi belki tamamen fitness'a odaklanarak her gün yeterince uyuyup çok iyi hazırlanmış bir protein ağırlıklı diyet ve haftada 5-6 gün çalışmayla yakalayabilirsiniz.. fakat hepimizin işi gücü olduğu için 70 gün demeyelim 100 120 günde şu değişim sağlanabilir.

Bu yaz baklavalarım görünmeyecek kadar göbeğim çıkmıştı, yazlığa gittim 15 gün boyunca çok sıkı bir diyet uyguladım ve günde 2 2.5 saat yüzdüm, bi de barfiks çekiyordum tek egzersiz olarak.. dönerken tüm baklavalar çıkmış ve belim tamamen incelmişti.. insan vücudu çok çabuk değişime adapte olur eğer beslenme ve vitamin/mineral konusunda eksiklik çekmezse.

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : üye videoları

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

18. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Gerçek mi sahtemi bilemem ama, adam o işini ticarete dökmek istediği için böyle birşey yapmış, video çekmiş yüklemiş v.s. Programını parayla satıyor. :)

19. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    winstrol falan kullanmıştır

Sayfayı Paylaş