7 Aylık Değişim,Gelişim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve province tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. province

province Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    7 aydır vücut geliştirmeye merak sardım ilk dört ay çok amatörce düz mekik ve şınav çekiyordum. Şu son üç ay içerisinde beslenmeme dikkat ederek internette araştırmalar yaparak daha iyi bi program ile çalışmaya başladım. Elimden geldiğince evde güzel bir vücuda sahip olmaya çalışıyorum. Yaşım 16, 170 boyundayım ve 56 kiloyum. Kilo almak için çok uğraşlar gösterdim fakat metabolizmam inanılmaz hızlı ama bu beni yıldıramaz hep bu kiloda kalıcak değilim yaşım ilerledikçe illaki kilo alacağım.

Birinci fotoğraf ilk dört içerisinde kafama estikçe mekik ve şınav çekerek yaptığım vücut diğerleri ise daha programlı beslenmeme dikkat ederek çalışıp elde ettiğim vücuttur. Evde çalıştığım için çok iddalı değilim özellikle sırt ve kanat kaslarında hatta bu kasların nasıl sıkıldığı hakkında bile fikrim yok açıkcası çok güçsüzler. İyi kötü yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Adsız.png asd.png 1.jpg 20140405_114649-1.jpg

2. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu düzeye gelebilmen güzel azim var hırs var belli . Daha pro bir şekilde vg ye başlamanı önere bilirim ama boyunu uzatmaya bak .

3. province

province Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Annemden uzunum ve babamla aynı boydayım oyuzden boydan umudumu kesmiş durumdayım çünkü önceden çok kısaydım ama tabiki bi 175 180 olmak isterdim

4. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Genetik olarak kısasın benim gibi . Basketbol, yüzme gibi sporlarla uğraşa bilirsin böylece 5-9 cm arası uzama imkanın var .

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş