7 ay bıttı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kocyumurtası tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    7. ayım bıttı yarı profesyonel basketbolcuyum önceden gurestım . boy 1.94 kilo 92 6. ayda foto paylasmıstım kılo al dıe soleyenler oldu kılo aldım 10 kılo 82 kılodan . ölculerımı almıorum herhangı bır fotoshop programım yok vucudumda morluklar olması normal sert ıdmanlar yapıyorum amacım branstan besyo basketbolu kazanmak. 22 yasındayım. 7 aya gore ıyı bır gelısım degil biliyorum ılk 4 ay zayıflamak ıcın cabaladım 110 kıloydum. %40 yag oranım vardı ınanmıyacaksınız belkıde ama. goguslerımdekı yagları bır turlu erıemıorum duzenlı bır dıyetım yok ama daha temmuza kadar uzun defıneye gırerım. kolumu ölçuyorum sadece 40 cm felan cıkıor. her turlu elestırıye acıgım. ben suankı halımden memnunum acelem yok ama kılo olarak cok cok agır gırıorum 7 aylık adamlara göre. gorunumumde yaglanma mevcut oldugundan gosteremıyorum pek. ha fotoları cektgmde suratım şiş cunku dısımı cektırmıstım. o yuzden yanaklarım suratım şiş. belım sakatlandı son ıdmanda korseyle dolaşmak zorundayım iyi forumlar . arkadaslara baktgmda 7 ayda mucızeler olmus bende ole olmuyor abı yırtınsamda genetık meselesı. iyi forumlar saygılarımla

Ekli Dosyalar:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş