1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7-8 aylık ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve nizzmo45 tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhabalar...Ben bu forum u vg basladıgımdan beri takip ediyorum(8 ay)...5-6 ay sadece gögüs ve kol calıstım cok düzensizdi cok bilgisizdim forumu takip ediyordum ama cok cok degil 1.5-2 aydır düzenli omuz karın triceps kanat calısıyorum beslenmem de cok düzenli degildi ama spor sonrası ve gün içinde mümkün oldugunca protein almaya calısıyorum...eleştirilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olacağım...

Kg:77(88'den)
    Boy:173

diger ölçülerimi hiç ölçtürmedim...merkezde oturmadıgım için spor salonu işi zorlaşıyor...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 7 Eylül 2011
  2. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Resim koyabilirsen daha iyi olur

3. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    valla resimler yüklenmemiş şimdi oldu

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim kusura bakma ama gerçekten çok düzensiz çalışmış olmalısın. yağ oranının yüksekliği dikkat çekiyor bariz bir şekilde. tavsiyem bir an önce forumu didik didik etmen, güzel bir beslenme programı oluşturman...

yeniyim, murat2 ve nizzmo45 bunu beğendi.
  5. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    rica ederim ne kusuru evet 5-6 ay düzensizdi 1.5-2 aydır düzenli çalışmaya başladım

6. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    eleştiri istedim şaçma yorumlar değil !

7. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşımız foto yüklemiş ve yorum istemiş yorum yaptığını zannetmiyorum...

Kardeş yağ oranın yüksek ,sıkı bir çalışma ve düzgün beslenme tamamdırdumbellllsbench_Oweightlifter

numangunden ve nizzmo45 bunu beğendi.
  8. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim zaten 88 kg dim suan 77 yim hedef 70 durmak yok !

9. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    bence ilk başta dietle başla yağ oranın düşsün ve antreman programınıda tüm vücut bölgeleri olarak ayarla sadece kol göğüs değil yani hevesini kırma hiç bi zaman yeterki iste ve yap ii çalışmalar

nizzmo45 bunu beğendi.
  10. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    mojoksk bu lafını unutma 2-3 ay sonra yeni fotolarımı koyunca vericeğin cevabı merak ediyorum ;)

11. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Ya ben şuna çok şaşırdım sen salona gidiyorsun diymi peki bu adamlar neden sana program yazmadılar? Sen sadece biceps ve göğüs çalışıyorken bunlar neden sana neden birşey demedi bence sen en kısa zamanda program iste veya başka bir salona geç.Yada ben salon kavramını bilmiyorum ve herkez kendi kafasına göre takılyor:S Bende bu hafta içinde salona yazılmak istiyorum fakat bu şekilde olduğunu sanmıyorum heryerde değil mi ?

12. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    boyle sevk dusurucu yorumlar gordugumde sizlere uzuluyorum acikcasi. konu sahibi arkadas, belli ki duzensiz bir calisma yapmissin ve beslenmene dikkat etmemissin. yoksa 7-8 ayda daha saglam bir vucut ortaya cikmasi gerekirdi.
    ayrica nelerle ve nasil calistigini yazar misin?

nizzmo45, numangunden ve demircan256 bunu beğendi.
  13. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    sirtinda biraz kaslanma baslamis ust taraflarinda belini yagdan kurtarip inceltebilirsen sirtin estetik durur cunku ust sirt genetigi var gibi ama diger bolgeler icin kardiyo yapabilirsin ve gordugum cikan kaslarda cok sert degil biraz yumusak gibi sinav ve barfixte cekebilirsen kas olusurken sertlesir daha fit durur olay gelsin devam

nizzmo45 ve demircan256 bunu beğendi.
  14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    nizmo kardeşim ; dengesiz mesajlara sakın kulak asma ...arkadaşlarında bahsettiği gibi biraz düzensiz çalışma olmuş..ama eminimki takip eden aylarda iyi yerlere geleceksin..

Kimse unutmasınki kimse anasının karnında bir yerlere gelmiyor,adam yanlış program,yanlış beslenme uygulamış olabilir ve kalkıp forumda deneyimli sandığı biz ve daha usta kişilerden bilgi almak istemiş bu süreçten herkes geçmiştir..Biraz daha insan canlısı olmak çok zor olmasa gerek..

umarım hedefine ulaşırsın ..ne zaman bilgiye ihtiyacın olursa çekinme yaz burdan sana elimizden geldiği kdar destek oluruz...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:58 ----------

Komiksin :)

nizzmo45 bunu beğendi.
  15. nBo

nBo Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sen hiç moralini mozma, salona yazılamıyorsan bile dışarıda çık koşu yap. Hem yağlarını yakmış olursun. Ama eve alet almak yerine o parayı spor salonuna versen daha kapsamlı ve daha güzel bir çalışma olur senin için. Durmak yok.

themertyildiz ve nizzmo45 bunu beğendi.
  16. nizzmo45

nizzmo45 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    valla elimde 2 tane 8 kg lik dummbell var

birde eve makara sistemi yaptım karsıya agırlık koyup kaldırıyorum sırt ve triceps için...ancak dedigim gibi sadece 1.5-2 aydır her bölgeye yogunlasıyorum...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:23 ----------

ben zaten baslangıcta 88 kg idim şimdi 77 kg yim hedefim 70 kg sadece sizden bilgi almak istedim ve aldım...saçma sapan yorum yazan kişilere de hiç birşey demiyorum...2-3 sonra tekrar fotograf eklemeye calısıcam...

Son düzenleme: 9 Eylül 2011
  17. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    moralini bozma güzel kardeşim...kimse anasından kaslı doğmuyor.....ağırlık çalış kaliteli beslen hacim alıncada bir güzel diyet yaparsın....yaşında genç.....istersen çok güzel vücudun olur.....kolay gelsin

themertyildiz ve nizzmo45 bunu beğendi.
  18. EagleEye

EagleEye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    inş hedefini ulaşırsın

nizzmo45 bunu beğendi.
  19. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    hocam yaş 16 zaten çok zorlama şimdiden derim. ama göğüs bölgen şuan çok zayıf,kassız.Oraya dikkat vermeni isterim.
    Göğüs için Şınav
    Karın için Mekik,Plank,Side Plank
    Sırtını genişletip üçgen vücut istiyosan barfiks çekceksin.
    Kardiyo yapmayı unutma ama kardiyoyu , vücut antrenmanından sonraya sakla.
    Beslenmene dikkat et bol bol yağsız süt,yağsız peynir,light ton balığı ye. Karbonhidratlar için esmer pirinç,kepek ekmeği,kepek makarna tüket
    Bu benim şahsi düşüncem şuan barbell ve dumbbell'a başlama derim 2 sene sadece vücut ağırlığınla ( kendi vücudunla ) çalış.Daha iskelet sistemin tam oturmamıştır.
    En önemlisi kimsenin hedeflerine 1 günde ulaşmadığını aklından çıkarma azmini kaybetme :) ! Hadi kolay gelsin başarılar.

Son düzenleme: 9 Eylül 2011
    nizzmo45 bunu beğendi.
  20. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş güzel söylemiş ama katılmıyorum, vücut ağırlığı ile idman yapmak başlangıç düzeyinde ve az yağlı iken faydalıdır ama çoğu hareket verimsiz olabilir, bazen asimetri yaratabilir. ben vücut ağırlı ile idman yapmayı sadece kısa süreli hocalık ettiğim hafif siklet boksör arkadaşlara, jimnastikçilere ve patlayıcı güç sıkıntısı çekenlere öneriyorum.

dumbbell ve barbell egzersizleri varyasyonlu olduğundan bunlardan şaşma derim, vücut ağırlığı ile olan egzersizleri araya serpiştirmeyi düşünebilirsin belki.

iskelet sistemi oturmuş oturmamış oraya kafayı takarsan 24üne kadar çalışamaz insan. omzuna ağır yük bindirmediğin, omurlarını sıkıştırmadığın sürece sorun olmaz. ben 16 yaşımda 1.65 tim, şu an 1.75 im mesela, çok ağır, yoğun çalışmama rağmen..

nizzmo45 ve themertyildiz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş