6ay oldu başliyali.....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve danger35 tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    selamlar arkadaşlar 6aydır çalışıyorum.80kg 181boy ve 33yaşındayım 2ay önce proteintozu aldım ardından 5kg aldırdı bana ve 85 kg oldum :( şuan bıraktım protein tozunu kullanmıyorum eski kiloma düşmeye çalışıyorum.
    sorum kol çapım 41cm çapını büyütmek ve parçalamak için ne önerirsiniz çok tşk ederim şimdiden ilginize.foruma baktım fakat bu soruma uygun bir cevap bulamadım:(
    saygılar...

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi büyütmek ve parçalamanın bir arada olması biraz zor. Çünkü birisinde çok ağılık az tekrar diğerinde az ağırlık çok tekrar prensibi işliyor. O yüzden iki seçenek var. Birincisi Çok ağırlık az tekrarla kolunuzu belli bir hacime gelinceye kadar çalışacaksınız. Bundan sonra kardio egzersizleriyle birlikte az ağırlık çok tekrar yapıcaksınız. Diğer seçenek ise. Kol çalışırken 2 set çok ağır ve az tekrarla çalışın 2 sette az ağırlıkla maksimum tekrar yapın. Ama dediğim gibi ne kadar verim sağlar onu bilemiyorum.

3. og-me

og-me Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme şeklinden ve yediklerinden bahsedermisini biraz ?

SEZER YZL bunu beğendi.
  4. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    kilo vermek için kardiyo ve bununla birlikte diyet yapmanız şart...
    şu linke bi göz atmanızı öneririm...
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verme-le-lgili-en-t11369.html

5. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    ilginize teşekkür ederim kilo vermek konusunda sorunum yok verebilirim fakat kol büyütüp parçalama hakkında bilgi istemiştim @heavyduty sağolsun açılayıcı yazmış
    @ogme beslenme günde4 öğün ekmek karbonhidrat tamamen kestim bolbol meyve sebze ayrıca idman öncesi aminoacit ve creatin takviyesi alıyorum.

6. og-me

og-me Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yağsız tuzsuz haşlanmış pilav ve makarnayı şiddetle tavsiye ederim. antremandan sonra meyveyi de abartmamanızda fayda var.

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Cok ozur dıleyerek bırsey soylemek ıstıyorum konu dısı oldugunun farkındayım ama soylemeden gecemeyecegım cunku kendıme cok guldum..

Baslıktakı 6 ıle ay kelımesı yanyana yazılı olunca ben onu basta Gay gıye okudum Allah Allah dıyorum nasıl bır baslık bu..:D

Sayfayı Paylaş