1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 senedir amatör olarak yapıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tolgacanalp tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 68 üye.
  1. healthyman

healthyman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kollar mükemmel.
    sırt ve göğüsüne göre kolların emanet gibi duruyor biraz ağırlık vermelisin ekisk bölgelere.

2. galaxymess

galaxymess Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Barfiks ve hammer strenght pull down hareketlerine odaklanın, kanatlar kısa sürede büyür diye düşünüyorum. Barfikste tutuşunuzu değiştirerek yapın. Tabii belki vücut ağırlığıımızı kaldırmakta zorlandığımız için bazılarımız bazen barfiksleri verimli bir şekilde yapamıyor. Ağırlığımızın bir bölümünü azaltacak bir mekanizma varsa barfikste iyi oluyor gerçekten.

3. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    öyle spor salonu işleticileri var ki kayıt yaptırıp aidatı alana kadar insanın ağzından girip burnundan çıkıyorlar sonra başlıyor suplement satma çabaları şunu alırsan şöyle olur bunu alırsan böyle olur sonra onuda satıyorlar program istedin mi işte en büyük hatayı yaptın öyle zor geliyor ki adamlara program hazırlamak rica minnet hazırlıyor bir program bakıyorsun ki tırt bir numara yok bir avuç para emek zaman heves boşa gidiyor onun için soğudum bu salon işinden. dürüst işleticiler yok mu elbette var sözüm onlara değil zaten. kusuruma bakma tolgacanalp doluyum bu konuda biraz ama sana şunu söyleyeyim ben de isterdim ki senin gibi fit olayım en azından emeğin boşa gitmemiş bence umarım buradaki üyeler de sana güzel tavsiyelerde bulunurlar da işine yarar. başarılarının devamını dilerim.

4. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    hiç bir lafa söze aldırma abi sen türk erkeklerinin %80 inin hayal ettiği vucudu yapmışsın bunu 6 senede yapmışsın 6 ayda yapmışsın hiç fark etmez bence gayet iyisin hiç bozma devam thums:

5. Leonidas95

Leonidas95 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ecto meso karışımı bir vücudun var :D yağ oranın az, gayet fitsin.Olay neyi amaçladığına göre değişir. Fitsin ama 6 yıla göre gelişim yetersiz gibi. Fit olacaksan tam fit ol :D yani cardionu düzenli yap karın antrenmanlarını aksatma. Önden verdiğin pozda kanatşarın harika gözüküyor fakat arkadan pozu yanlış verdiğini düşünüyorum omuzlarını geri çekip hatları göstermeğe çalışmışsın normal bir poz kanatları daha güzel gösterebilir. Kollara denecek hiç bir şey yok çok iyi :D Biraz daha trapeze ve göğüse ağırlık vermeni öneririm :D saygılarımla ...

6. baranyo

baranyo Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    hatırlar mısnız burock un kaya pokemonu vardı kafası ve kolları ona benziyo işte :)

7. Craxiel

Craxiel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    gemi inşaat müh.
    6 sene çok uzun bir zaman bu vücudu 1.5 yılda yapan var şaşırdım doğrusu ama amatörce yapılmış olması bunun önüne geçiyor tebrikler

8. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Tebrikler. İnternetteki fotoğraflara bakıp yorum yapmayın doğal yollardan o kadar olmaz.

9. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    :) google da aratacam

10. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    malesef karın yok

11. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Forumdakilerin %99 unun hayalindeki vücut:)

12. waynemre

waynemre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    aynen öyle bitek karın olsa tam ideal gibi ne az ne çok hedefim bu ayar

13. DoganKayhan

DoganKayhan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Abi kim derse desin fevkalade vücudun var mükemmel ötesi tam benim istediğim vücut karın kasların görülmüyor demişler allah için karın kasini belli etmek 0 dan itibaren 6 ay alıyor 41 cm kol kimde var vucud 10 numara maşallahın var Hulk gibisin allah nazar değmesin salonla çok daha mükemmel bir vücudun olur diye düşünüyorum tabi ben sadece beğenme kısmını yorumladım sadece öznel yargı burda o kadar çok profesyonel insan varki bize söz düşmez bende herkese yazmam zaten sadece tebrik etmek için yazdım

14. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Vucut tipi fotoğraflardan anlaşılmıyor mu zaaten ? Vucut tipi ekto- zor tutan bir bedene sahip. kolay değil de orta halli kas kazanıyor. Metabolizma hızını da sormuşsun, onuda ben soylıyım, ecto oldugu ıcın yag tutmayan bır yapıya sahip. Post kasmak ıcın soru sormayın ya.. :) Vucut tipi neymiş..

15. Deadl1ft

Deadl1ft Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    6 seneye yazık olmuş

16. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    2011 de acilmis olan bir konu , suanki formunuzu merak ediyorum..

Sayfayı Paylaş