6 Pack ve Adonis için evde antreman !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onurksc tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onurksc

onurksc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yaşım 14, 1.75 boyundayım ve kilom 55 evde 10kg dambıl, koşu aleti,barfiks borusu var sadece 6 pack ve adonis çıkartmak istiyorum günde 30 dk mı bu işe vereceğim bana 6 pack ve adonis için gerekli hareketleri söyleyebilir misiniz ve yeme içmemde ne gibi şeylere dikkat etmeliyim? Bu arada yaşım kilom ve boyum itibariyle istediğim kasları çıkarmak zor olurmu kollarımda barfiks borusu sayesinde yumurtalar var fakat sizin önerileriniz neler?

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

İnternette dolaşan 3-5-8 dk da karın kası videoları var onlardaki hareketleri öğrenip yapmanı öneririm benim izlediğim bir tane vardı bulamadım ama 8 dk olan değildi hareketleri yapınca gerçekten karın kasların çok ağrıyordu.O videolardaki hareketlerin ne olduğunu öğrenip yapmanı öneririm gerçekten iyi kasıyor.Bir de 6 Pack antrenmanlarını her gün düzenli yapmanı öneririm.

3. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Sadece six pack ve adonisi yapman kolay olmaz diğer bölgeleride çalıştırmanı öneririm zaten komik bir görüntü olur. Kilon boyuna göre az karın kaslarını belli etmen zor olmaz

Sayfayı Paylaş