1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 aylık diyet Sonucu 95 ten 77 ye

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aldurmania tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar herkese selamlar,öncelikle belirtmeliyim ciddi bir şekilde body building yapmadım daha çok sarkmamak için ve kilo vermek için çabaladım ilk resimde 95 kilo civarındayım elimde resim olarak mevcut diil ama bundan 3yıl önce 125 kiloydum,aralık 20 de diyete başladım,proteğn ağrlıklı beslendim zayıflatıcı herhangi bir ürün veya burner kullanmadım daha çok barfiks ve omuz çalıştım hafif hafif eve bütün aletleri temin ettim.(daha çok yeterli gördüklerim,sehpa dambıl setleri mekik sehpası z bar bench sehpası barfiks demiri)

ikinci resim yeni çekildi şu anda 77 kiloyum boyum 1.78 body buldinge ciddi olarak başlamayı düşünüyorum yaşım 22 siz daha profesyonel sporculardan yorum ve tavsiye alırsam benim için çok yararlı olucaktır katkı olarak proteğin ve amino kullanmayı düşünüyorum ama tercihim bunları doğal olarak almak sonuç olarak yumurta mucizesine inanıyorum.

Şu anda göbek ve simit bölgemde çok yumuşak olarak yağ var ve derim sanki biraz fazla esnekmiş gibime geliyo açıkçası sarkmaktan korkuyorum vericeğm 4-5 kilo kaldı sonrasında kas olarak almayı düşünüyorum,bu sarkma olayında bilgisi olan veyahut tavsiyesi olan varsa çok güzel olur

Yorum ve tavsiyelerinizde bu güne kadar ciddi bir program uygulamadığım ve kilo verme amacıyla yaptığımıda göz önünde tutarsanız çok memnun olurum.Ne yapmalıyım nasıl devam etmeliyim.

http://img502.imageshack.us/my.php?image=hatosunumaxu7.jpg

http://img165.imageshack.us/my.php?image=grnt151sd7.jpg

slymnasye, amandeyim, semih91 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle rock forever :p

sonralıkla; çok iyi yol katetmişsin, bence sende bu azim varken masa tenisi raketiyle bile vücut geliştirirsin spor hayatında başarılar..

matiasdelgado, cingi ve aldurmania bunu beğendi.
  3. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    teşekkür ederim açıkçası zamanla oldu bütün ergenliği ve ilk gençliği 125 kilo olarak harcicak kadar acizdim sonuçta ve şu anda etkilerini görünce spora olan saygım ki kastettiğim her çeşiti kat kat arttı,çaba olmadan biraz zorlanmadan hiçbi sonuç olmicğını net olarak anlıyo insan...

hekimoglu bunu beğendi.
  4. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Ooooo süper gerçekten seni tebrik ediyorum.Kızma ama bir enkazı parlayan bir cevher haline getimişsin.Umarım girdiğin zahmetin kıymetini, bilir ve onu yaşamın boyunca korursun.Tekrar tebrik ediyorum çok iyi bir iş başarmışsın.

aldurmania bunu beğendi.
  5. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    daha oldukça başındayım yolun ne yalan söliyim önceden tek hayalim ayak uçlarımı görmekti şimdi baklavalar belli olsun omuzlar çıksın şu şöle bu böle tarzı git gide daha pozitif bakabiliyorum,açıkçası enkaz lafınada hiç kızmıyorum biraz daha öncesinin fotosu olsa bide onu göstersem o ta mdoğal afet,çenenin altında bi çene daha filan. :)

6. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    aldurmania 3 yılda 50 kilo vermek çok iyi sonuç doğrusu,genç yaşta spora başlayıp kilo vermekle çok doğru karar vermişsin yaş ilerlediği zaman kilo vermekte zorlaşıyor,bundan sonra dikkat et kendine kilo almamaya çalış diyete devam et ,metabolizman kilo almaya çok yatkınmışki genç yaşta 125 kilo olmuş ,o yüzden kilonu kontrol altında tut bir süre daha.
    Spora başlaman vg yapman vücudunu sıkılaştıracaktır ,vakit kaybetmeden başla.

7. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    şu aralar güzel bir program arayışı içindeyim belki bilirsiniz men's health dergisini 5 aydır düzenli alıyorum forumuda takip ederek güzel bi program hazırlayıp benden daha tecrubelilere danışıcam,tabi her türlü tavsiye açığm.Salona gitmek diilde evde kendi aletlerimle çalışmak istiyorum.

8. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla ne diyeyim süper olmuş, ben de 20 kilo verdim ama seninki daha farklı daha güzel olmuş, ellerine ve azmine sağlık.. Çabanın sonucunu çok iyi almışsın ve almaya devam ediyorsun. Bence evde yapabileceğin hareketler kısıtlıdır, neden bir salona gitmek istemiyorsun?

9. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    aldurmania, inan şaka gibisin. Böyle bir değişim nasıl bu kadar kısa bir sürede ve kadar ideal bir şekilde olabilir, pek aklım almıyor. Sanki hiç kilo almamış gibi derin gergin. Taktir etmemek elde değil. İnşallah tüm obez arkadaşlar senin gibi hızlı ve sarkmadan kilo verebilir ve istedikleri vücuda kavuşurlar.

10. macellan

macellan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim iyi yol kat etmişsin ama asıl zor olan bundan sonrası kilonu muhafaza etmesi yani.vg çalışmalarına hemen başla bence mümkünse salonda devam et daha faydasını görürsün .başarılar dilerim

11. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    salon konusunda evde kendi müziğm olsun havalandırmam olsun daha rahat hissediyorum bide boy aynam var onuda koydum salonun ortasına daha rahat geliyo sırf belli hareketler için ancak kış döneminde bi salon düşünüyorum.

Açıkçası sarkma çok olmasada çatlak fazlasıyla oldu ama o ilk diyet döneminden çok gurur yapmıştım 3 ayda 25 kilo vermiştim o zaman ki ciddi olarak aç kalarak sonrasında 2 sene 100 le 95 arası gezinip aralıkta işt yeniden diyete girdim bu sefer yavaş olarak sporla yaptım o yüzden sarkma daha az,karnın altında baklavalar çok rahat sayılabiliyo hala üsttü tahmini bi 5-6 kilo yağ vardır ama yağ oranım yüzde 18 çıkmıştı ama elbiseli olarak bi alşveriş merkezinde bilmiyorum ne kadar değştirir sonucu.

12. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Başka fotoğraflarını da ekleyecek misin?

13. fatihay

fatihay Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    ankara
    tebrikler gerçekten çok büyük gelişim ve değişim

14. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Şu anda finaller dolayısıyla biraz yoğunum ama ilk boş zamanımda yorum ve nereye yoğunlaşmam gerektiğini sormak için eklicem,açıkçası şimdide eklerdimde pek bişey yok gösterip sorucak .

Son düzenleme: 27 Mayıs 2008
  15. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eheh tamam o zaman, merakla bekliyoruz. =)

Ne okuyorsun bu arada?

16. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kamu Yönetimi,bitirme ümidi fazla yok şu dönemde ama okuyoruz.

17. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo ile birlikte kıllardamı gitti ?
    Göremedimde yeni halinizde :)
    Bayağı mesafe atlanmış..

18. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hehehe önceden asla almam diyodum ama ciddi fark yaratıyo hem görüntü hem motivasyonda uğraşılmıyo onların terlemesiyle bide :)

19. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hmm kolay gelsin okul konusunda. =)

Kıllar cidden çok değiştiriyor görüntüyü, benim az çıkmasına rağmen alıyorum, o bile kasların belirginleşmesine yardımcı oluyor.

20. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hocam yanlış anlama ama kiloluyken daha yakışıklıymışsın, zayıflayınca iskeletor gibi olmuş sanki :D

Sayfayı Paylaş