6 aylığına salona yazıldım (Beklentilerim,isteklerim)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ranoncy tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ranoncy

Ranoncy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba beyler. 26.03.2014 tarihinde spora yazıldım. 1 ayı geçti 95.5 kilodan 87.7 yi gördüm bugün. Göbeğim simit şekilde yanlar da da yağlar var. 6 ay içinde zayıflayıp vucutta kas çıkarabilir miyim ? boyum 179

2. ugurbektas

ugurbektas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadasim. 18 Subat'ta 173 boyum 87 kilom ve koca göbegimle spora basladim. Tam 2 ay sonra 73 kiloydum. 2 haftadir da bu civarlarda seyrediyo kilom artik kilo vermem zaten ne gobek kaldi ne bisey. Asiri kasli biri degilim tabiki ama şu 3 ayda hangi arkadasimi gorsem oo zayiflamissin vucutta yapmissin vs. Diyor. Yani anlayacagin birak 6 ayi 3 4 aya sıkı bi calismayla fit olursun. Zaten boyunda iyi 179.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    6 Ayda iyi gelişim elde edersin ama genede yağ oranın hakkında bir şeye sahip olsak mesela %20+ysa yağlı görünüm o 6 ayın sonlarına doğru yeni bir yapıya dönüşücek ama bu süreçte inanman ve pes etmemen gerekli , sporu 6 ay yapıp bırakıcaksan hiç uğraşmamanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş