6 Ay = Göbek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Schwarz tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar merhaba. 6 ay önce bu spora basladım evde dumbellarımla. 3 Ay kilo artırarak ve yogun beslenerek devam ettim. Sonrasında salona yazıldım ve 2 aydırda salonda devam ettim. Bu ay sınav dönemiydi biraz bosladım antremanıda beslenmeyide fakat sınavlar biter bitmez gene eski düzenime döndüm. Sorunum su ki ben basladıgımda 1.80 boy 62 kiloydum 3 ayda 10kilo aldım.Ama bunun sonucu olarakta güzel bir göbege kavustum. İlk zamanlar dert etmedim kıs oldugu icin fakat malum yaz geldi ve spor yapan birisi olarak göbekli olmam sıkıntı verici. Bundan birazda olsa kurtulmak istiyorum.Yag yakımı hakkında pek bilgim yok hep hacime yöneldigim icin. Bu konuda beslenmei,antreman ve kardio acisindan yapmam gerekenler hakkında beni bilgilendiririseniz cok memnun olurum

2. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Aynısını ben de yaşadım.

Yağtığım şey full body programı + Hitt kardiyo + Karın hareketleri +++ Protein diyeti.

Bel 84 cm iken 76'ya indi 3 ayda.

3. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Rica etsem biraz daha detaylı bir açıklama yapabilirmisin bana? Kardio hakkında hic bisey bilmiyorum bu acıdan aydınlatabilirmisin beni

4. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Koşu bandından koşmalısın, sadece bu.

HITT kardiyo ile protein diyeti yapman lazım. Zaten sana lazım olan da bunlar. Arama kutusuna yazıp arayabilirsin. Şimdi benim açıklamam pek makul olmaz işi bilenler varken.

Sayfayı Paylaş