6 Ay = Göbek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Schwarz tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar merhaba. 6 ay önce bu spora basladım evde dumbellarımla. 3 Ay kilo artırarak ve yogun beslenerek devam ettim. Sonrasında salona yazıldım ve 2 aydırda salonda devam ettim. Bu ay sınav dönemiydi biraz bosladım antremanıda beslenmeyide fakat sınavlar biter bitmez gene eski düzenime döndüm. Sorunum su ki ben basladıgımda 1.80 boy 62 kiloydum 3 ayda 10kilo aldım.Ama bunun sonucu olarakta güzel bir göbege kavustum. İlk zamanlar dert etmedim kıs oldugu icin fakat malum yaz geldi ve spor yapan birisi olarak göbekli olmam sıkıntı verici. Bundan birazda olsa kurtulmak istiyorum.Yag yakımı hakkında pek bilgim yok hep hacime yöneldigim icin. Bu konuda beslenmei,antreman ve kardio acisindan yapmam gerekenler hakkında beni bilgilendiririseniz cok memnun olurum

2. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yorum bekliyorum arkadaslar

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Evde spor yapıyorum diye bişey olmaz deyip yağlı yiyeceklere yöneldiysen göbek kaçınılmazdır eğer fazla bi göbeğin yoksa mekik çek spor salonunda şekeri falan hayatından çıkar kepekli ekmek ye ağırlık çalışmayıda ihmal etme ama eğer diyosan göbeğim ciddi anlamda var kardio yap ( 35 dk hafif tempo koşu ) ki ben 1.80 boy 72 kiloya fazla bi göbeğin olabileceğini hiç düşünmüyorum bunun mekik çekmemeyle ilgisi vardır mekik çek düzelir araştır başka karın hareketleri onlarıda yap.

4. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yok yaglı seyler yemedim fazla kilo almak icin karbonhidrata yüklendigim icin oldu uzun vadede. Mekigi hic cıkarmadım programlarımdan sürekli cekiyorum ona ragmen oldu iste

5. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Valla genelde hacim kazanmak isteyenler kilo alıp ondan sonra definasyon yaparlar güzel bi vücut ortaya çıkarırlar sende kilo almışsın düzgün bi antreman sistemiyle sağlam bi vücut ortaya çıkarabilirsin kilo vermeye falan çalışma o zaman

Sayfayı Paylaş