6.5 Aylık BB 2 ay Ara ve Supplement kürü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FeVeR1990 tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar 6.5 ay bb ile ugrastim düzenli beslendim kol ölçüsü 36 dan 40.5 lara çıktı gögüs omuz 5-6 şar santim arttı fakat sağlık nedenleri ve üniversite temposu 2 ay ara vermeye zorladı tahmin de edebileceğiniz gibölçülerde ciddi düşüşler yaşadım :)

Asıl soruma gelirsek tekrar başlamak istiyorum ısınana kadar supplement kullanmayacagim tahminen 2-3 hafta spora gitmedigim sürecte kendime maddi bütce ayirdim tekrar başlarım diye .Supplement kürü olusturmak istiyorum kendime sizin tavsiyelerinizden yararlanmak istiyorum, sitede araştirmayi cok istedim , araştirdim da fakat ileri düzey için kürler cıktı karsıma hep. Kendimi orta yeni arası görüyorum:)

-whey Pro
    animal pak
    glutamine
    bcaa ve benim seviyeme yüksek gelmeyecek pump etkisi yaratacak bir supplement düşünüyorum

Yorumlarınız için teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:18 ----------

Ayrıca kür için Universal Amino 3001 i nasıl buluyorsunuz

Son düzenleme: 1 Ekim 2010
  2. burak_bostanci

burak_bostanci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu sorunun aysınıs bende sorum cevp gelmedi kardeş en azında birbirmize yardımcı olaaım durum seninkiyle hemen hemen aynı..ben kreatin glutamin bcaa multivitamin ve gaspari myo fusion aldım düşünüyorum pump için çok araştıdım çok erken diyor herkes duraklama dönemi yaşarsan almayı öneriyorlar

3. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gasparinin ileri düzey olmayanlar için uygun olmadığı duymustum aslında whey pro ile aminoyu garanti alacagiz ondan sora ek olarak yararlı olacak 1-2 ürün tavsiyesi istiyoruz sadece koskoca BODYFORUM da yardım edecek bi eleman çıkmaması düşündürücü araştırma yapmak ta bir yere kadar forumu baştan taradım bu duruma benzer durum çıkmıyor !

4. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    mrb pump ürünleri için daha erken senin için ideal kombinasyon bence:
    whey pro(üniversal optimum veya twinlap)
    amino (üniversal 2700 ideal)
    creatine (hardline ala bilirsin )
    b vitamini compleksi
    Şimdilik bınları kulanman baya aşama kaydetmeni sağlar

5. burak_bostanci

burak_bostanci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gaspariden bende vazgeçtim on whey alıcam amino olarak bence twinlab liquid amino al iherbde çok da ucuz lean musle olanı

whey
    amino liquid
    creatine
    mutivitamin
    bcaa
    glutamine bence bu kombinasyon başlangıçta mükemmel çoğuda bnu onerir zaten twinla amino liquid de 1000 grm arginine var az da olsa pupm etkisi yapıyor

sana tavisyem likit aminoda twinlab--glutaminde MHP glutamine araştır en iyisi bu casein gibi vucutta uzun süre kalan bi glutamine--creatine ve bcaa yı now foods dan aldım multivitaminde now foods ADAM marka şuanda bodybuildin.com da 1 sırada

6. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler animal pak dediğiniz desteği sağlar mı ?

iherb den bir kere siparis verdim hiç sorun çıkmadı bakanlıktan filan da izin almadim üstelik bodybuilding.com sorun mu çıkartıyor

Sayfayı Paylaş