5günlük dumbell çalışması ile oluşan pazum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bOdYkiNg tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bOdYkiNg

bOdYkiNg Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Evet arkadaşlar bu da benim 5günlük çalışma sonucu (bir gün hiç çalışmadım gerçi :D) oluşan pazum. ama yalnış anlaşılmasın 5gün önce dümdüz değildi kolum pazularım vardı ama fazla belli olmuyordu şimdi daha belirgin :) telefonun ön kamerasından çektiğim için biraz kötü tabi ama yinede anlaşılabilir :)

yalnız benim bir sorunum var belki çalışma ağır geldi kaslara. kaslarımda içe kayma var. önceden böyle bir problemim yoktu bu 5günden sonra farkettim sıkmayıp kolumu geriye doğru getirdiğimde hafif içe doğru kayma oluyor. dumbell çalışırkende içe kayıyor biraz. sorun neden sizce ?

inşallah dahada büyeteceğim şu anda gözüme küçük görünüyor devasal boyutlara ulaştırmayı planlıyorum :)

2. künefe

künefe Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm.........

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    5 gün öncede pazuların vardı, önce bunda anlaşalım...
    İçe doğru kayma yeni başlayanlarda tespit ettiğim bir durum, tabi buna içe doğru kayma denmez, bicepslerin 2 parçasından içtekinin daha fazla zorlanması denebilir, daha profosyonel bir antremanla zaman içinde umduğun bicepslere kavuşabilirsin...

4. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bir arkadaşım vardı ufakken biceps'ine vurarak şişirirdi.Sert bir şekilde vurur ve sıkardı ve aynen resimdeki gibi olurdu.Umarım istediğin gibi kolların olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş