5 haftalık sonuçlar sizce nasıl neler yapabilirim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eray90 tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Eray90

Eray90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 24 temmuzdan bu yana yediğime içtiğime dikkat ediyorum ekmek, şeker(kullanmıyordum daha önceden) , tuz kullanmadım. tuz'u sadece yediğim zeytin peynirden almışımdır. ve 107 kg'dan 97 KG'a düştüm ve yaptığım 30 DK. koşu bandı karın hareketleri ve sıkılaşmak için makinalarda çalıştım. şu anda 2. ay'ıma girdim spor salonumda(2. ayım yeni spor salonum) ve daha kayıt olurken ölçülerimi aldılar. 1.80 boy / 97 KG / 126 Omuz / 100 Göğüs / 104 Bel / 34,5 Kol / kas kemik vs. %70.4 / %27,2 Yağ şimdiki spor salonumdaki çalışmam

hergün > 20 dk koşu bandı - 20 dk bisiklet - 15 dk eliptic -15 dk kürek - karın ve bel çalışması

hergün farklı olmak üzere göğüs/omuz/sırt kanat / biceps triceps / bacak çalışıyorum genel setlerim 4*12 şeklinde karın hareketlerini yapabilidğim kadar max.

fakat bu aralar kilo vermem durdu 97 de tıkandım işim itibariyle sabaha karşı 4 gibi yatıyorum ve öğlen 12 gibi kalkıyorm kahvaltımı 12de yapıorm ve 13 / 13.30 gibi salona gidiorm salonda açlık vuruyor ve bitkin düşüyorum kahvaltıda 1 dilim ekmek yiyorm. bana tavsiyeleriniz nelerdir idman öncesi ve sonrası nasıl beslenmeliyim neler yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

Sayfayı Paylaş