1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 Aylık Ev Çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve brtysl tarafından 14 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar konuyu açma amacım "bakın 5ayda böyle vücut yapılır" vb birşey değil.O yüzden yorum yaparken kırıcı olmaktan sakınmanızı bana fayda getirecek şeyler söylemenizi bekliyorum.Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.
    Bu sporu 4-5 aydır aralıksız yapıyorum diyebilirim.Beslenme ve uyku düzenime de elimden geldiğince dikkat ediyorum.Fakat bir sorunum var.Beni görenler çok zayıflamışsın biraz kilo al diyip duruyolar.bu da benim moral ve motivasyonumu acayip etkiliyor.sporu bırakma noktasına bile geldim bu yüzden.
    Spora başlamadan önce 88kiloydum şu an 77 kiloyum.boyum 186cm.Fotograflarımı da ekliyorum konuya.Benim vücut tipime göre ideal kilom ne olmalı.5 ay için çok mu az gelişim var.Eğer boşuna uğraşıyorsam bunu şimdiden bilmek isterim.Evde 1 sene yaptıktan sonra ya keşke evde çalışmasaydın,ya da şimdiye kadar boşa ugraşmıssn yanlış yapmışsın bu sporu tarzı laflar duymam kötü olur benim için.
    Son olarak evdeki aletlerim barfik demiri,bench sehpası,ve onar kilolok ayarlanabilir iki dambıll.eğer gerekiyosa beslenme ve çalışma programımı da yazarm ama asıl amacım fotograflara bakarak bana bu işi dogru yapıp yapmadıgımı söylemeniz.spora başlamadan önceki halim yok fakat 3.ayımdaykenki bir fotoyu en sona yüklüyorum.teşekkürler tekrar

Ekli Dosyalar:

2. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar eğer düşüncelerinizi söylerseniz birşeyleri eksik yapıp yapmadığımı daha net görebilcem sanırım.yorumlarınızı bekliyorum

3. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şu six pack (baklava) olayı bir tek bende olmuyor arkadaş bizde çalışıyoruz ama olmuyor olmuyor olmuyor ben herkezde görüyorum herkezde var ama bende çıkmıyor arkadaş anlamadım gitti bu arada bence fena değil çalışmalarına devam etmeni öneririm ...

brtysl bunu beğendi.
  4. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Giriste yazdigini begendim, cok akli basinda olmus. Gelisimin de ozellikle sadece evde calismana ragmen iyi.
    Baskalarinin ne dedigine bakma. Bircogu spordan habersiz, ne konustugundan habersiz insanlar. Onlar gibi yagli olsan cok mutlu olurlar heralde.
    Yagsiz bir altyapi olusturmussun. Saglikli karbonhidrat ve protein alimini arttir. Zamanla yagsiz kas kutlesi eklemeye baslayacaksin. Daha agir kilolarda ama az tekrar calis. Evde ne kadar saglikli spor yapabilirsin, benim aklima bir tek bu takildi. Ama azim herseyi yener. Devam...

brtysl bunu beğendi.
  5. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Gögüsler biraz eksik gibi geldi

brtysl bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel yoldasın tebrikler

brtysl bunu beğendi.
  7. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    önerileriniz için çok teşekkür ederim.Sanırım haklısınız insanların ne dediğine bakmamam gerekiyor.ama genel olarak body yapanlar enine gelişiyorlar ben ise tüm yaglarımı kaybettim gelişimim de çok hızlı ve gözle görülür olmuyor sanırım.bunun nedenini anlayamadm pek.çevremde body yapan birkaç arkadaşım var onlar hacim kazanıyorlar ama ben sadece yağ kaybediyorum gibi geliyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:17 ----------

bende de pek sixpack oldugu söylenemez ama öyle gördüysen sevindim açıkcası :) .ilgin için teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:22 ----------

haklısınız sanırım zaten birçok bölgem eksik.konuyu asıl açma amacım boşa uğraşıyor hissine kapılmamdı zaten.çünkü beni gören her dört kişiden üçü çok zayıflamışsın biraz kilo al diyor.kimsenin çok fit olmuşsun kolların gelişmiş vs tarzı bir söz söylediğini görmedim.bunları söylemelerine gerek yok ama yine de olumsuz sözler beni soğuttu biraz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:29 ----------

saolun sizlerden böyle sözler duymak beni motive etti açıkcası

8. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra

brtysl bunu beğendi.
  9. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

10. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Gelişim iyi göğüse biraz daha önem vererek devam et.Tebrikler.

brtysl bunu beğendi.
  11. DevilCraft

DevilCraft Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bence salon şart gibi

brtysl bunu beğendi.
  12. brhmcr

brhmcr Guest

Guzel bir gelisim, ideal kilonu bizim soylememiz yanlis ama bence ideal yag oranin 12-14 araligi olmali. Eger ki boyundan 3-4 kilo asagisinda bu yag oranini yakalarsan oldukca fit gozukursun.

Kolay gelsin

13. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bu denli bir gelişim olmasına rağmen yapılacak en son yorum bu kanıya nasıl ulaştığını merak ettim.
    Evde bench sehpası var,barfiks demiri var,biraz daha ağırlık plakası takviyesiyle iş belli bir müddet daha götürülebilir.Gelişimden de anlaşılıyor ki antremanlar verimli geçmiş yani hareketler doğru yapılıyor.Beslenmeye de dikkat edilerek çok iyi sonuçlar alınabilir.

brtysl bunu beğendi.
  14. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    gögüse artık daha çok önem vercem teşekkürler.yorumlara göre göğüste daha fazla eksiklik olduğu düşünülmüş çünkü.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:15 ----------

salon şart olsa da maalesef salona gitmeyi düşünmüyorum.hem zamanım yok hem de bu şekilde çok daha rahat çalışıyorum ben.evde olduğu kadar artık.inşallah ilerleyen zamanlarda pişman olmam bu yüzden

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:17 ----------

abi seninle birkaç ay önce konuşmuştum hatırlar mısın bilmiyorum.tavsiyelerinin de etkisi var eğer bir nebze de olsa gelişim gösterdiysem.begenmene sevindim :).

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:19 ----------

vazgeçmeyi düşünmüyorum zaten.inşallah çalışmalarıma devam ederek çok daha iyi bir vücut elde edebilirim.teşekkürler düşünceniz için

Sayfayı Paylaş