5 aylık değişim. Ölçü kilo yaş boy herşey içeride

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xelanik tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xelanik

xelanik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar bodye başlıyalı 5 ay oldu sizinle ölçülerimi paylaşmak istiyorum.

Yaş 17
    Boy 187

Başlangıç

Kilo: 57
    Omuz: 103
    Göğüs: 85
    Kol: 26
    Bel: 73

5.Ay Ölçüleri

Kilo: 68
    Omuz: 115
    Göğüs: 100
    Kol: 33
    Bel: 78

5 ay için 10-11 kilo aldım. aldığım ölçülerde bunlar baya zayıftım şuan biraz olsun toplandım :) sizce 5 ay için ölçüler nasıl ?

2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    gelişim gayet güzel ve motive edici bence.

aynı boydayız tam olarak, fakat inanılmaz zayıfsın hala. ben üç ay önce vg'ye başladığımda 84 kiloydum, şimdi 80'e düştüm ve ideal kilomu yakaladığımı düşünüyorum. omzun o boya göre biraz dar sanki, ama düzgün çalışma ve sabırla daha da genişler eminim ki. epey yol katetmişsin zaten. en azından 120'leri görmelisin omuzda o boya. :)

3. Clarknova

Clarknova Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Programınızı ve diyetinizi yazarsanız sevinirim.Bir de ek besin kullandınız mı ve yaglanma oldumu..
    Basarılar ..

4. xelanik

xelanik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim gelişim güzel gözüküyor gerçekten. omuzlar içinde haklısın daha geniş olsa tabi daha güzel olur herşey çalışmayla :)

program 6 günlük. her gün 2 bölge olarak çalışıyorum.
    bildiğiniz temel hareketler bunlar ayrı bir hareket yok. beslenmede bol bol karbonhidrat tüketmeyeç alışıyorum hergün makarna yiyiyorum. yağlanma olmadı.

Sayfayı Paylaş