1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 aYLıK BiR GeLiŞiM HiKaYeM...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve GuRGuLa_61 tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GuRGuLa_61

GuRGuLa_61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öĞReNCi
    S.A arkadaşlar...
    Yaşım 18
    Boyum 1.67
    Kilom 71
    Kol 38
    Daha Diğer öLçülerimi bilmiyom... :D İyi kötü doğru yalan :D kendi görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...

2. kaangs

kaangs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5 ayda ii vücut yapmışsın tebrikler bide atleti çıkarıp çekseydinde karın kaslarını falanda görseydik yine tebrik

3. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    5 ay için iyi bir gelişim ama 2 aylıkken de vücudun sağlammış.Daha önce sporla uğraştın mı bilmiyorum ama temel var yani.Sadece karın kaslarını pek çıkartamamışsın ama diğer bölgeler iyi.Tebrik ederim.Başarılar.

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    valla uğraşmıssın fotoların uzerınde ama ben pek bırsey anlamadım sahsen arkadasım
    yani bunu sakın yanlış anlama ancak t-shirt süz ve oldukça sade vucudunu belli eden fotograflar koyarsan çok daha genıs yorumlar gelecektır. ;)

5. GuRGuLa_61

GuRGuLa_61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öĞReNCi
    Evet dostum... 2 Yıl Boks la ilgilendim...Yüzme...Güreş...Hentboll Gibi sporlarla da ilgilendim ..Boş değildim dediğin gibi...yinede gelişim güzel bence... tskler...

6. GuRGuLa_61

GuRGuLa_61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öĞReNCi
    Bu arada özür unuttum yazmayı ... hiçbir sporcu gıdası almadım almayı da düşünmüyorum :)

7. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Sebep?
    Zararlı olduğunu düşündüğün için mi?

Bu arada vucut gayet iyi. Özellikle sırt bölgen. Kollarda da iyi yol katetmişsin.

8. GuRGuLa_61

GuRGuLa_61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öĞReNCi
    BEn biraz araştırma biraz bilgisi olanlardan yardım alarak bu sporcu gıdalarının yararları ve zararları hakkında bir iki bişiler öğrendim...Ama bana herkesişn tavsiyesi olan '' Doğal Besinler'' daha kalıcı bir vücut yaptıgını söylediler..Bende Sporcu Gıdası almamaya karar verdim...

Yilmaz02 bunu beğendi.
  9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yanliş yönlendirilmişsin veya steroidlerle kariştiriyorsun,forum u iyice oku özellikle supplement bölümünü.

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Gelişimin gayet orantılı ve güzel geldi,1 yıl içinde çok daha iyi olabilir resimlerden anlayabildiğim kadarıyla.

Yalnız;sporcu gıdaları çok tartışılan bi konu.Bak;güzel bi ilerleme diyorsan protein yönünden zengin ve en az 4-5 öğün yemek yemek gerektiğini biliyorsundur.Şimdi içimizde okuyanlar var çalışanlar var ee haliyle bu insanlar da 4-5 öğün yemek olayını nasıl halledicek?Mesela okulda tenefüste oturup yumurta soyup yemek pek olmayacak birşey :D Sen mesela günde 130 gram proteine ihtiyaç duyarsan bunun en azından yüzde 60-70 gibi bi oranını zaten kesinlikle doğal besinlerle karşılamalısın.Geriye kalanı da whey protein gibi bi takviyeyle alırsan hem zamandan tasarruf etmiş olursun,hem de günlük protein ihtiyacını karşılayabilirsin.Bazı insanlar her çeşidinden supplement alıp beslenmeyi ihmal ediyolar nasıl olsa supplement var diye o insanlarda supplementler bi işe yaramaz ve istenilen gelişme tabiki sağlanamaz.Zaten adı üstünde ek gıda takviyesi.Beslenme dışındaki ara öğünlerinde vücudunu doyurabilmek için pratik bir çözüm yolu,özellikle de öğrenciler ve çalışanlar için.

11. Mr.Optimum

Mr.Optimum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5 ayda güzel vücut yapmışsın özellikle sırtın çok iyi

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Coreeye yine ban yiyeceksin boşuna uğraşma! :x :evil:

13. Mr.Optimum

Mr.Optimum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok özür diliyorum bi daha haddimi aşmayacağım lütfen bi şans verin forumda kalayım

5 kez uyari almissin ve sonrasinda atilmissin. Baska isimiz yoktu herhalde..
    Uyari bile gerekmez senin gibi üyeye.

Ban

/Despo

14. GuRGuLa_61

GuRGuLa_61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öĞReNCi
    Arkadaşlar Yorumlarınız için tskler...Doğru diyorsunuz aslında ama ben Milli Vücutçu olmıyacağım....amacım Plaj Vücudu idi :D aştım galiba :) artık formumu koruyorum ne daha ağır ne daha hafif ama beslenme olayına dikkat ediyorum :d özelikler Balık Yağı, Pekmez-tahin Karışımı...Bal yumurta Süt Beyaz peynir...Her gün düzenli olarak alırım..Dolayısıyla Sporcu gıdasına ihtiyacım oldugunu sanmıyorum ama yinede saolun...

15. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    suplement konusunda sana birşey demiyecegim ancak r4esimler hakkında yorum yapacagım yani normal resim koysan olmazmı gürtuna61 yani ben bu resimlere bakıyorum bakıyorum sanki katolog cekımı olmus burası body sitesi seni kırmak istemem ama üstünü cıkar normal resimlerini koy ozaman bak cok yorum gelecktır

16. GuRGuLa_61

GuRGuLa_61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öĞReNCi
    Bu Sitenin KAtalog Sitesi olmadıgının farkındayım güzel kardeşim benim ....

Benim bu ay 6. ayım...

Üstüm çıkmış olarak en son demekkki 4.5 aylıkolanındakinde çekilmişim ki onu koymuşum..

Aklım kesti...Solasısın yinede...Ben Daha Ç:eek:k kol gelişimimi ön planda tutmuşum çünkü en çok gelişme gösteren yerim kol ve sırtım... Yani ... Foruma aYkırı bir şey yok ... hadi eywallaahh!

17. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    gurgule61 ben sana foruma aykırı bişey koydun demedim sana sadece nasıl resimler koymak gerektigini söyledim eger daha gercekcı daha gercekten sana yardımcı elestırler gelmesini isteyosan eleştireden kastım kotu veya iyi anlamında degil dedigim gibi resimler koyman yanlıs anlama yalnız üslübün biraz sert geldi bana neyse basarılar

18. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Mukemmel!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş