5. ay Vucut resimlerim Tavsiye ve onerilerinizi beklıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve javana999 tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. javana999

javana999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elimde Sadece daha onceden cektigim 3 fotografım bulunmakta 1 ay onceki fotograflarım ve uzerinde renk ayarı ile oynanmıs birazcık umarım sorun olmaz 20 yasındayım 1.73 boy 70 kiloyum Hardline whey protein kullanmaktayım vucudumda 5 ay icerisinde gozle gorulur bi degisim oldu ama gogus bolgem gelismıyor bunun ıcın ne yapabilirim ne eksigim var onerileriniz varmi salondaki hocam surekli gogus programı veriyor surekli agır antreman yapıyorum ama bi degisim yok boyut artıyor ama goruntu one degil yana genisliyor lutfen beni bilgilendirin tavsıyelerinizi beklıyorum not amıno8000 350 tablet olandan almayı dusunuyorum sizce cok yaglanırmıyım tozla birlikte 70 kiloyum zaten yag oranim yuzde 12 suanda ( 3 adet yeni resim ekledim sonradan uzerinde oynama yapılmamıs onlar guncel halimdir)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 9 Nisan 2014
  2. javana999

javana999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu duzeltmeyi bulamadıgım icin cevap olarak yazmak durumunda kaldım 115 cm omuz 97 gogus 32 kol 81 bel bolge boyutlarım bu sekilde kol ve gogusde gelisimim cok zayif tek korkum kalitsal genetik bir olay sonucu gelismemeleri gibi bir olay bu konu hakkinda bilgisi olan abilerim kardeslerim cevaplarınızı beklıyorum

3. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aminonun yağlandırma etkisi yok aldığın kaloriyle ilgili göğüse yeterli gerilimi veriyorsan ağrı hissetme gelişimi olmuyorsa genetik olabilir ama programını yazarsan daha iyi yardmcı olunur.

4. javana999

javana999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    programimi yarın salona gittigim zaman alıp burda paylasıcam gogus agrım elbette oluyor gelismede oluyor olcumlerde ama goruntu sanki degismiyor arkadaslarımın konusmaları beni urkuttu acıkcası vucut yapın bozuk sende gogus olmaz tarzi seyler soylendi

5. Juanes

Juanes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Foreverin dedigi gibi programini yazarsan daha iyi olur benimde omuz kaslarim gec gelisiyordu sonuc olarak daha fazla antrenman la bu sorunu cozebilecegini dusunuyorum fazla antrenman hareket yaptigin gibi dinlenmelerinede ozen goster gelismeyecek diye bir seyde yok gogus kaslarin daha gec cevap veriyor demek ki, programini yazarsan net ve guzel cevaplar alabilirsin

6. javana999

javana999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam program olarak bunu kullanıyordum yenı olarak gogus agırlıklı bi programa gectim bundan tek farki bir gun daha gogus hariketleri var dambılla

Ekli Dosyalar:

7. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    programın gayet iyi gibi bence temel hareketleri içeriyor dogru yapıyorsan gelişmesi gerekir ağırlkları arttırmaya calısmanı öneririm ve yatayda bench press eklemeni önerebilirim

javana999 bunu beğendi.
  8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Temel hareketleri bi ben mi görmedim heralde :D bi dips ve omuz press var oda hangi press bilinmiyor.

Programin çok yanlış gogusun eksikse pazartesiye al gogusu. Bi kere zayifsin hacim yok hacim yapman kilo alman lazim gogus bölgen kötu gorunuyor. Bu gogus programini kim yazdi bilmiyorum ama 1 tane goguse temel hareket yazmiş hepsi izole hareket. Bunlarla pek kütle kazanamazsin senin eksiginde kütle zaten. Diger bolgelerde yanliş dumbell curldan sonra barbell curl buyuk hata zaten. Goguse dips yapmak en buyuk hatan gogus icin dips önce kas kütlesi yapilir sonra gogusu kesmek icin hatları belirginleştirme icin yapilir alt goguslerini şimdiden calistirma kadin gogusu gibi bir görüntü verecektir. Pullover da ( hala gogusu calistiriyor mu gercekten bilen yok) gogusü toplamak icin yapilir genelde. Oda şu anda gereksiz. Hem butterfly hemn dumbell fly ayni programda aşiri derece orta gogus eksigi yoksa yine gereksiz. Üst gogüs hic yok programda. Senin üst gogus calisman lazim goguse 2 press 2 izole hareket yap. Arkakolada 4 hareket cok 3 yeterli

javana999 bunu beğendi.
  9. javana999

javana999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bilgilendirmelerin icin cok tesekkur ederim benim calıstıgım salon birazcık amator ucuz bı salon ogrencıyım mecburıyetten burayı tercih ediyorum salonda hoca bazı programlar yapmıs bunlar standart herkese aynı programları sunuyor eger elinizde guzel benim icin program varsa yollamanızı rica edebilirmiyim. Calısabilecegim ortam bu en azından en yuksek verimi alayım tesekkurler simdiden

10. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  11. efesanli1963

efesanli1963 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Form spor'da misin?

12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş