1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 Ay oldu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Jokertay tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Jokertay

Jokertay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vg ye başlayalı 5 ay oldu salon çalışması olmadan evde çalışıyorum ama bir sorunum var 5 aydır çalışmama ragmen yaklaşık 3 aydır hiç gelişme olmadı. Günde 125*2 yarım mekik yapmama rağmen böyle. günde 40 mekik çekerek 2-3ayda 6baklavası üstüne üstün hafif adonisi olan bircok tanıdıgım var ama benim vücud neden gelişmiyor anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim.
    Karın kası için günde:125*2 yarım mekik
    kol için günde: 125*2 ayakta Biceps kası hareketi , 125*2 oturarak dizlerden destekle Biceps
    Göğüs için de:50-75 şınav yapıyorum ama sonuç halen böyle :/

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Muhtemelen hergün çalışıyorsun. Öyleyse ilk yanlışın bu. Kaç kg ağırlıkla ve hangi hareketleri yaptığını belirtmemişsin. Sadece belli bölgeleri çalıştırdığın müddetçe bir zaman sonra gelişim olmayacaktır. Karın kasların gelişiyor, ancak yağ oranın bunu farketmene müsade etmiyor. Diyet ve kardiyo yapmadıkça karın kaslarını göremezsin.

Sayfayı Paylaş