1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5.5 aylık çalışma xfactory9025 yeni resimler...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 11 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yaş 20 boy 1.68 kilo 63
    Merhaba arkadaşlar 5.5 aylık bir aradan sonra yeniden fotoğraflarımı paylaşıyorum.Daha önceden evde 4 ay 3 kg lık dumbellarla evde çalışmıştım.Buyrun konusu https://www.bodyforumtr.com/vbforum/4-ayl-k-evde-dumble-t30966.html
    5.5 aydır salonda düzenli olarak çalışıyorum.Bu 5.5 aylık süreçte 8 kilo aldım.Beslenmeme dikkat edemedim çok fazla yani yağlı yağsız ayrımı yapacak durumda değildim.Ne bulursam yedim son 1.5 ay hardline progainer kullandım kilo alımını hızlandırmak için ve işe de yaradı hala kullanıyorum.Yine sadece kol ölçümü aldım 5.5 ay öncesinde kol 30cm idi şimdi 33.5 cm oldu evde çalışmadan önce ise 28 cm idi.Fotoğraf çekme konusunda çok takıntılıyım.İnanın bu fotoğrafları çektiğim 200-300 arası fotoğraf arasından seçtim çünkü doğru açıyı ve ışığı bir türlü yakalayamıyorum karnın belli olduğu yerde göğüs olmuyor göğsün belli olduğu yerde karın olmuyor veya omuz vs.. bir bütünlüğü yakalayamadım.Bunun için evin her odasında ve spor salonunda çektiğim fotoğrafları koydum.Fotoğraf konusunda iyi olan arkadaşlardan da tavsiye bekliyorum kafayı yedim 2 gündür.Aslında spor salonunda fotoğraflar çok iyi çıkıyor ama orda da millet garip garip bakıyo aynada kendime baksam t-shirtin üstünden acayip acayip bakıyolar insanın soyunup foto çektiresi gelmiyo tabi bunların arasında bu yüzden evde baya cebelleştim fotoğraflarla.Biliyorum çok uzattım ama çok doluyum :).Şikayetci olduğum bir konuda trapez -omuz arası simetri bozukluğu sağ taraf sol tarafa göre daha kalın bu yüzden sanki boynum sağa kaymış gibi duruyo veya sağ omzum soldan daha yukarda gibi gözküyo bunu nasıl düzeltebilirim?.Her türlü eleştiriye açığım yorumlarınızı bekliyorum.

2. adoniss

adoniss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dostum vücudun hakkında yorum yapacak kadar tecrübelideğilim benda yeniyim ama fotoraf cekme konusuna gelince ışık oyunu nu cözmen lazım önce.doğru ışık mesela karanlık bir odada flaşsız tepeden yada yanda az bir miktar ışık kas gruplarında gölgeler oluşturur ve belirginleşir,daha net görünür.

3. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    biliyorum en çok öyle fotoğraf çekerim onlardan koymadım bu konuya ama o zaman karın çok güzel gözüküyo göğüsler zayıf gözüküyo.Aynada kendimi gördüğüm gibi hiç bir zaman yansıtamadım fotoya.Her fotoda bir kas grubu eksik gözüküyo o yüzden oda oda gezdim bugün baya kombinasyon yaptım foto çektirecek adam da bulamadım merdivenin üstüne kitap koydum telefonun zamanlayıcısını ayarladım flaşsız çektim

4. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Bende pek tecrübeli değilim fakat 5.5 ay için bazı bölgelerin eksik mesela göğüsler pek hacımlı gelmedı bana,
    Göğüse önem verirseniz daha fit bir vicuda sahip olursunuz
    birde bişi sorucam şu resimdeki eldivenleri nerden aldınız :D
    Bende öyle eldiven almayı düsünüyorum fakat nereden alacagımı bılmıyorum...

5. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Eldiveni birçok yerde spor mağazasında bulabilirsin ama her yerde aşırı pahalı.Bi ara çetinkaya mağazasında 5 liraya süper eldivenler vardı almadım salak gibi 1 ay sonra gittim o modeller kalkmış 30 liralıklar gelmiş hep pişman oldum.Ben bunu spor ürünleri satan bir dükkandan aldım tanındık bi yer olmadığı için adını söylememin bi anlamı yok ufak bi yerdi çünkü.10 liraya aldım bez değil deri..İnternette aynıları var 5 liraya çok aşırı faydası yok ama biraz engelliyo nasır oluşmasını 10 liralık eldiven bu kadar olur ince çünkü tutuş yerleri

6. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar resimleri göremeyen var mı imageshack sitesinde bu aralar sorun var üyelik istiyo bazen şuan herkes görebiliyor mu?

7. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    göğüs kafesin yapısal olarak dar heralde yaygın değil göğüslerin.

Güzl çslışms ;)

8. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Iyı gorunuyorsun. beslenmen nasıl bılmıyorum ama proteın ve gainer alsan daha ıyı olursun.

9. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim.Protein kullanmıyorum ama son 1.5-2 aydır gainer kullanıyorum kilo almak için.Zaten kiloları da onun sayesinde aldım.Başlarda günde 5 yumurta yiyodum da son 2 aydır bıraktım tiksinme geldi artık.Kilo alma döneminde olduğum için yağlı yağsız pek ayırt edemiyorum.Zaten şu aralar evde yemek yapan yok annem şehir dışında o yüzden ne bulursam yemem lazım.Göbek zorlayana kadar kilo almayı düşünüyorum.Sonra belki yaz için diyet yapıp biraz kururum diye düşünüyorum.Protein tozuna verebilecek param yok henüz öğrenciyiz.Belki askerlikten sonra devam edersem...

10. Uwibami

Uwibami Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyi gelismissin.

11. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Üst göğüs eksiğin var.

12. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    kilo 64 oldu bu arada

13. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler, gayet iyi gelişme kaydetmişsin.
    Tavsiye olarak, antremanlarına daha yoğun Trapez, Omuz, Ön Kol ve Göğüs açış egzersizleri eklemeni önerebilirim.

14. The Pro

The Pro Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Murat
    Yer:
    Zonguldak
    Vücudun çok güzel ancak Scoobz'un dediği gibi üst göğüs eksikliğin var :)

15. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    göğüs komple eksik galiba yukarda paylaştığım linke bakarsanız o fotolarda evde 3kg lık dumbellarla çalışmıştım şimdi 50 kilo bench pressle çalışıyorum.Fotoğraflar aynı gibi duruyo o kadar da kilo aldık ama göğüse pek yansımadı nedense yoksa yumurtayı kestik diye mi :) ama en ciddi ve en ağır çalıştığım bölge göğüstür.

16. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    pardon bende yeniyim acaba tüylerini aldırdın mı?

17. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yok :) doğuştan tüysüz:D

18. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    kollar alınmış gibi gelmişti de o yüzden sordum :D tebrikler bu arada

19. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler kollarım kıllı ama sarı-kahverengi arası olduğu için uzaktan hiç belli olmuyor.Kollarımızı da almayalım artık :) önemli olan vücutun kılsız olması çok büyük avantaj benim için

yeniyim bunu beğendi.
  20. feradini

feradini Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Fazla bir tecrübemin olduğunu söyleyemem. Fakat belirtmeliyim ki; Omuz ve Kanat kasların yetersiz geldi bana, yoğunluk göstermelisin bence.

Sayfayı Paylaş