45 günde 12 kilo vermek..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve aynenzii tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aynenzii

aynenzii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar size kısaca nacizane sağlamış olduğum başarıyı anlatmak istiyorum.

3 ay önceye kadar sürekli 76 77 kilo arası seyir eden biriydim. kendimi bildim bileli bu böyle. sürekli, spor yapsak aslında güzel olur şu yağları yakmak lazım der dururdum. o ara pide mide götürüyorum tabi yerken geliyor hep akıla bunlar. neyse ben bundan 2 ay önce apandist ameliyatı oldum. olmak zorunda kaldım daha doğrusu. 1 hafta hastanede yattım. çıktığımda da 20 gün yattım evde tabi rapor falan. yemin ediyorum ayağa kalktığımda 83 kiloydum. zaten begenmedigim vücudumdan iyice nefret etmeye başladım.

öncelik ile bu iş hırs ve azim. ben bunu yapamam veya yok ya zayıflayamam gibi söylemleri zihninize inandırırsanız, inanın yemek yemeseniz bile zayıflamadan ölürsünüz. zihin daha doğrusu beyin neye inanırsa onu yapar. sürekli yapıcam, yemicem ve zayıflıcam diyip durun aşırı yemek yemek istediginiz zamanlarda. burda bir sürü yağ yakma diyetleri gördüm. profosyonel sporcuların uygulamış olduğu diyet listesi haricindeki tüm listeler tatava. mantık çok açık, az ve sık yemek. ben iki aydır ekmek yemiyorum. ve artık yemeklerin tadı daha güzel gelmeye başladı. ekmek ile doyuyormuşuz. haftada bir veya iki kere belki kepek yada buğday ekmeği yuvarlıyorum o da işte tedbir amaçlı. onun dışında kesinlikle cips kola falan yok. en büyük zevkim olan cips kolayı 2 aydır kullanmıyorum. ve şuan nefet ediyorum. şeker kesinlikle kullanmıyorum. zorunda kalıp da bi şekilde almış bulunursam, o gün o kaloriyi yok etmek için extra hareketler kesin yaparım. sabahları pekmez yada bal'a biraz limon karıştırıp birazda yagsız peynir ile kahvaltı yaparım. tok tutması için kepekli bisküvi kullanılabilir. fazlasını önermiyorum. gün içinde az ve sık yemek yerseniz ve bol bol su içerseniz aşırı açlık yaşanmıyor. leblebi fındık fıstık açlıktan en iyi kurtuluş biçimi. kısacası, şeker yok ekmek yok. ve tabi işe bisiklet ile gidip gelmeye başladım. bu da yaptığım spor olmuş oldu. şuan 71 kiloyum. bu kadar hızlı kilo vermek zararlı olabilir diyenler oldu hep ama ben proteini de, sütü de balı da eksik etmedim hiç. vesselam bu değişim neler yapabileceğimi gösterdi ve geçen hafta spora yazıldım:) umarım orda da aynı azim ile yok ettiğim yağları kas olarak alırım.

unutmayın her şey sizin elinizde. her şey

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    hızlı kilo vermek söyle yağ yakımı minimuma düşer ve kas yakımı cok büyük oranda olur herhangi bi büyük sorun olmaz

Sayfayı Paylaş