1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

45 cm naturel kol tatil dönüşü

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve PUMPING IRON 75 tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    ronnie utku sağolasın öneri ve tavsiyen için, senin steroidsiz vücut ayrı bir güzel

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    guardbody dediklerinin tümüne katılıyorum bende şahsen yana açışlarda 10 tekrarın üzerine çıkmadım hiç(8-10) ..

3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yana açıştaki tekrar sayısı vücuda göre değişir..bazen, vücut 12 tekrarda zar zor doyabiliyorken, bazen de daha fazla agır kilo isteyip, daha az tekrarla vücut tatmin oluyor...ama ben yana açışlarda bambaşka bir felsefe uygularım hep, zaten tek güne bırakırım omuzu...omuzlarda yana açışlarda önce tek elle yaparım sonrada ardından set bitiminde ,dinlenmeden daha düşük bir kiloyla iki elle yana açış yaparım,bu şekilde 3 set yaparım...yani toplamda 6 set..biraz fazla ama, aldıgım verim cok yüksek bu yöntemden...ben böyle omuzlardan ölçü aldım...herkesin vücut tipine göre değişir bu kavramlar...

Zerk, yabanci ve PUMPING IRON 75 bunu beğendi.
  4. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    D.Wolf söylediklerine katılıyorum gerçi ben her ikisini de denedim zamanla ilk zamanlarımda ağır kilo az tekrar yapardım fakat evde çalışınca mecbur az kilo ile fazla tekrar yapmak zorunda kalıyorum benim vücuduma uyan ilk seçenek o hareketi yaptığım zamanlar 39-40cm bundan daha define bir kolum ve ortaya çıkmış omuzlarım vardı Hayat işte...

5. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Valla çok iyi ya ve ilk defa kolum 45cm diyen birinin resimlerine bakıpta gerçekten bu 45 cm var diyebildim. Ne hikmetse insanlar kollarım 43 cm veya 40 cm üzeri diye resim ekliyorlar.Resimlere bakıyorum benim kollarım 35 cm iken öyle gözüküyordu sonra düşünüyorum kollarım şu anda 43 cm bu adamlar kollarım 43 cm diyorsa benim kollarım kaç cm? 50 cm üzeri filan diye düşünüyorum.Kısacası ya ölçü almayı bilmeyen yada bol kepçe sallamayı seven arkadaşlarımız var.

Gerçekten kolların güzel,yağlanma konusunda bende dikkat etmediğim zamanlarda aynı dertle yüzleşiyorum.O nedenle kardio ve gece yemelerine dikkat ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

PUMPING IRON 75 bunu beğendi.
  6. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    Sağolasın emirturk arkadaşım düşüncelerin ve yorumların için. Şu yağ durumu herhalde benimde akşam geç saatte yememden kaynaklanıyor olabilir teşekkürler

7. george_bush

george_bush Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    birkaç dambıl ve sınırlı ekipmanla ulaştığın noktayı takdir ediyorum hocam,gerçekten iyi bir kütlen var özellikle kolları çok beğendim.hele biraz daha define bir hale gelirsen o kollar çok yakıcı olur .ben de senin gibi ev ortamında çalışmak durumundayım,başlangıçta bench sehpası,uzun bar ,kısa barlar,z barlar ve 80 kiloya yakın ayarlanabilir ağırlıkla idare ediyordum. geçen hafta internetten bir ağırlık istasyonu sipariş ettim ve artık kesinlikle salon ortamını aramıyorum,imkanın varsa sana da tavsiye ederim,iyi ekipmanla çok çok iyi noktalara gelebileceğini düşünüyorum.tekrardan tebrik ederim

8. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    sağolasın george_bush vbmenu_register("postmenu_141131", true); arkadaşım bence yaptığın en iyisi imkanında var evde böyle bir ekipman toplaman çok iyi olmuş buda vg yi ne kadar sevdiğini gösterir. Ah keşke bende alabilsem çok düşündüm fakat elime geçen parayı gereksiz şeylere harcadığım için alamıyorum bir türlü neyse evde çalışmalarında başarılar

9. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    20 yaş mı!!! inanılır gibi değil. sen işi bitirmişsin ya :D

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ağustos 2008
  10. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    Yeni resimleri ekleyeyim dedim diğeri çöp kutusuna gitti 2 resimi spor salonunda çektim geçen ay spor salonunda çalışmıştım o resimler

Ekli Dosyalar:

11. ilhAn!

ilhAn! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    iSt
    aslında iyi ama bnce göğüslerde eksiklik var

12. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    evde bench yapamadığımdandır

13. harun yahya

harun yahya Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    inş istediğin vücuda kavuşursun vücudun iri ama bana göre kızma ama estetik lazım biraz

14. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl göğüs eksikliği var diyorsunzu anlamıyorum.Bence göğüs çok iyi sadece midede eksik var.Yinede güzel vücut...

goff me bunu beğendi.
  15. serdar1980

serdar1980 Guest

Acilen yağ yakımı ve diyet gereyior. Onun haricinde kütle sağlam. Kolay gelsin

16. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    sağolun yorumlar için denilenleri dikkate alacam

17. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    İyi çalışmışın ev ortamında belli.Ben de evde çalışıyorum.Uyduruk bir voit t600 ağırlık sehpam var.Kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum ben de.:)
    Programını da yazarsan çok iyi olur bence.

18. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    pumping boyun 175-180 arası sanırım... o kollar 41 cm ıgecmez... 45 gorunce baktım ama 45 lık kol geremedım... nyse zamanla 45 te olur ınş... iyi idmanlar...

19. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    oceans166, herkez öle diyor ama senin kollarımı yakından görmen lazım çıplak gözle o zaman anlarsın; ayrıca bileği ön kolu çok çalıştırdım,bileğim baya kuvvetlidir öyle ki çarşamba ve pazar günleri dinlenme günüm o günlerde bile bilek çalışırım ayrıca arkadaşlarla bilek güreşi yaparız onlarda baya kuvvetli insanlardır;bileğim sıcak 38 cm(bu ölçüyü de 3 ay önce almıştım) geliyor resimdende, önkola oranla kolum arasında fazla fark yok gibi duruyor fakat ister inan ister inanma kolum sıcak 45cm geliyor

Bench press çalışma stilim salondaki genel çalışma programları ile aynı çarşamba ve pazar dinlenme ilk gün göğüs, biceps,kalf ikinci gün kanat,arka kol üçüncü gün omuz, bacak

20. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    merak ettiğim bişey neyle besleniyorsun çok sağlam bi beslenmen var yada çok eski bir body geçmişin vardır diyorum eğer doğalsa...

Sayfayı Paylaş