400 metre koşu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Michaeljaiwhite tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Michaeljaiwhite

Michaeljaiwhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    67 saniye kostum bugün daha 14 günüm var ve 60 saniye ve altına nasıl ındırebılırım ? Performans arttırmak için ne türk çalışmalar yapmam gerekli? NOx gibi ürünler kullansam işe yararmı acaba ?:D

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    14 gün çok kısa bi süre...sadece "koşu yapman "gerekir,ağırlık çalışması vb fayda getiremez bu kadar kısa sürede......devamlı çalışma , haftada 1 gün dinlenme...)son 2 gün dinlen, eğer sınav,yarışma varsa..

3. Michaeljaiwhite

Michaeljaiwhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    astsubay mülakatları var ya doping alsak kanda cıkarmı ?clenbutero gibi prof bodycı abi dedi seni yarı yolda bırakmaz ucarsın dedi :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:09 ----------

Clenbuterol steroid degılmıs hem sordum yani bi sorun olmazsa vurucam yetti artık askeriyede hastanede kanımda cıkmaz demi ?

4. Michaeljaiwhite

Michaeljaiwhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ventolin alıcam nefes açması ve gucumun artması ıcın 3 gun kala kesıcem:badgrin:

5. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

JAMYO değil de mi? yaşın 26 olduğuna göre JATEK mülakatları??:)

6. Michaeljaiwhite

Michaeljaiwhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    19 yasına gırdım gecen hafta kara astsubay mülakatlarına giricem tek sorun 400 metre ve durarak uzun atlama kendımızı daha iyi nasıl ileri atabılırız duh

7. Michaeljaiwhite

Michaeljaiwhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bugun ventolın alıp kostum 300 metre uctum son 100 metre nefesım patlıycakmıs gıbı oldu kaldım yaa :D:D ılac almadan cok rahat tamamlardım ama ılacla acayıp gelıstırdım kosuyu devamlılık olmadı sadece 10 gunum daha var ne yapmalıyım yardım edın

8. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    400 metre koşuyu 400 metre komşu olarak okumuşum :D Dedim sarhoş mu nan bu herif :D

Koşmaya başlarken sakin başla gücünü sonradan kullan. 400 metre çok uzun aniden hızlanmana gerek yok. Sakin başla koşmaya. İlk 200 metreyi normal tempoda koş son 150 metrede bas gaza :D

Uzun mesafe koşmaya çalış 2600 metre falan. 2600 metreyi 10 dk ya çekmeye çalış. Azalta bildiğin kadar azalt bu süreyi. Sonra nefes çalışması yap. 100 metre depar bas. Bir kaç güne dayanıklılığın iyice artar.

9. Michaeljaiwhite

Michaeljaiwhite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol dostum tavsıyen ıcın .

10. cyber-ksa

cyber-ksa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: