40 Gün Sonra

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 40 günlük low carb yaptım her gün toplamda 9 yemek kaşığı bulgur + 500 gr tavuk gögsü yedim haftanın 1 günü cheat day günümdü

40 gün sonunda Şuan motivasyon bakımından + olarak azda olsa yağ yaktım belim inceldi baya - yönden kollardaki fazla yağlar ve sular gidince koları sıkarken bile belli olmuyor özellikle sağ kolumla hic dambıl kaldırmamış gibiyim

korkum ise hala yağlar tam olarak erimedi baklavaları çıkarana kadar zorlamak istiyorum kendimi ama yağ yakmak içinde karbonhidrati düsürmek gerektigini biliyorum zaten 40 gün iyice anladım karbonhidrati kesince daha da kolay yağ yakıldığını ama bir yandan karbonhidratı azaltmamla enerjim tükenmeye başladı 10kgları zar zor kaldırıyorum neredeyse

biryandan yağ yakıp karın bölgesindeki kasları çıkarmak isterken bir yandan kollarım belli olsun istiyorum bunun içinde bol karbonhidrat tüketmek gerekiyo diye biliyorum

öyle bir ikilemde kaldım ki napcağımı bilmiyorum bir yandan bıktım her gün tavuk göğsü felan yemekten zaten cok masraflı oldu benim icin 1 ayda 400 lira felan kadar gitti

yarın son günüm diyette diyetten sonraki 2 gün vücudun kendine gelmesi için istediğiniz şeyi yiyin diyodu facefood dışında kenzo o 2 gün sonra bu ikilemden birini seçmem gerekicek ya yağ yakcam aylar boyunca uğraştığım kollarım gidicek ama karın bölgesi incelcek yada karbonhidrat agırlıklı beslencem kollarım şişicek göbegim ortaya çıkıcak kilo alıcam ve o 40 gün cektigim eziyet boşa gitmiş olucak

keşke hem yağ yakıp hem de kas kütlesini arttırmanın bir formülü olsa :( :(

2 gündür dinleniyorum cardio yapmıyorum diye + dün isteme vardı bizim evde her taraf cikolata evde yemek yıok çikolata baklava tulumba felan var dayanamyip 3-4 tane attim agzima cikolatalardan 2 gün içinde bugün tartıldım 100 gr almşım ve belim 76dan 77 e çıkmış kendime ceza olarak dün 40.günü bitirmiştim bugün 1 gün daha uzattım bugün biticek diyetim diyetten sonraki 2 günde vücut kendini toparlasin diye istediğim şeyleri yicem çikolata ve face food dışında tabiki her tarafta çikolata var nasıl dayanicam bilmiyorum bayramda geliyor baklava servisleri felan korkuyorum kendime hakim olamıcam diye :D Bayram paralarıyla spor salonuna yazılmayı düşünüyorum ama bir yandan yağ yakmaya devam etmek bir yandan da kas kütlemi arttırmak istiyorum genelde burda hep body agirlikli salonlar var habeş olsun inka olsun cardio ve body eşit derecede olan tek salon fitness life o da 130 tl aylık baya tuzlu

Sayfayı Paylaş