4 Yıllık Gelişim [ Kendi resimlerim değil ]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Trn tarafından 30 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Trn

Trn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fikir olması açısından eklemek istedim. umarım bir sakıncası yoktur.

Ben yeni başlamak istiyordum, azimli bir çalışma sonunda 3 5 ay sonra vucudumda neler olur kafamda canlandıramıyordum. bu resimler az çok bana fikir verdi. umarım arkadaşlar yararlanır. konu uygun yerde değil ise taşınabilir.

2. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla adam kilo almadan once daaha guzelms

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Güzel bir 4 yıllık gelişim. Bence en iyi halleri 2005 yılı içindeki durumu. Gerçi eminim son yapısıyla definisyona girerse çok güzel şekil çıkartır. Kaynağı belirtirsen sevinirim, mutlaka orada yazı da vardır, 4 yıllık macera hakkında yazı da okumak isterdim.

Edit : Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim, 2003'teki define hali de hacimsiz dahi olsa çok şekilli ve kızlar tarafından bayılınacak bir vücut bence.

4. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Bence birçok tezat var bu işin içinde..Eminim bu resimler bir yağ yakıcı ürünün reklamıdır.İnsanları can alıcı noktalarından vurmak için..Bu resimlere göre iyi yağlı göbekli bir insan 7 ay sonra bodyfitnes dalında yarışmaya giriyor..İnanmamak lazım..

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Wolveron, komplo teorisi yapmışsın, ama anlayamadım üzerinde durduğun noktaların, göğsündeki kılları almaya başlamış adam, bu bir çok sporcunun yaptığı birşey, saçınıda kestirmiş.
    Bacaklarında müsabık seviyeye 7 ayda geldiğini nereden çıkardın, 7 ayda vücut yağ atmış, kaslar genel olarak ortaya çıkmış.
    Bacak kaslarının üst seviyeye gelmesi 2004 yılından itibaren göze çarpıyor, zaten çok ilginç bir şekilde, 2004 yılında fıtık ameliyatı geçirdiği için bacak ve vücut gelişimi yavaşlamış, ancak 2005 yılında özellikle bacak ve omuz kütlesinde müthiş ilerlemeler kaydetmiş.
    4 seneye yayılmış bir değişimden bahsediyoruz, ilk 7 aylık dönem gerçekten yağ yakıcı reklamlarını andırıyor, ancak hiçbir yağ yakıcı 7 aya yayılmış sonuçlar vaat etmez, öyle yapsa zaten batar adamlar, insanlar en fazla 2 ayda çok radikal sonuçlar almak isterler, 3 ay içinde ise, yepyeni bir insan olacaklarını vaat eden ürünler alırlar, bu resimler çok daha dürüst görünüyor.

6. Trn

Trn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rusca olduğundan koymadım ama eğer isterseniz yayınlarım.

Reklam değil. Rusya'da popüler olan bir kişisel siteden aldım. altında hiç bir şekilde "Bu bununla oldu" gibi bir ibare yoktu. konu ile ilgili olduğundan buraya koydum. Altında birşey aramamak lazım.

https://fun.blogonline.ru/232061.html
    orjinal resimler bu site üzerinde arkadaşlar bakmak isteyen bakabilir.

Saygılarla.

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    ^Lütfen tek mesajda cevap vermeye özen gösterelim ;)

8. arespoem

arespoem Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bu adamın adı John Stone.Zaten kendisine ait bir sitesi ve forumu var.johnstonefitness.com sitesinden adamın 4 yıl boyunca yağtığı her bir haltı öğrenebilirsiniz.Ayrıca forumuna da üye olmanızı tavsiye ederim.Sanırım son fotosunda kolları 50 cm'e yakın......Nerden nereye....

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arespoem verdiğin bilgi için teşekkür ederim, adam gerçek bir motivasyon kaynağı, fotoğraflarda çok çok gözüküyor ama aslında 38 yaşındaymış.
    Lise yıllarında atletizmle uğraşan çok fit birisiymiş, yirmli yaşlarının ortalarına kadar çok iyi bir fiziği varmış, ancak sonraki on sene kendisini tamamen koyvermiş, asosyal, şişman ve sağlıksız bir adam haline gelmiş.
    Sonra kendisinden nefret etmeyi bırakıp fiziksel görüntüsünü düzeltmeye karar vermiş, bunu yapmadan önce bol bol kendisini analiz etmiş.
    Belli ki sporcu alt yapısı sayesinde çok kısa sürede define bir hal almış, zaten ilk hedefi yüzde onun altında bir yağ oranına inerek, daha sonra çok yağlanmadan kas inşa etmekmiş, ki resimler bunu başardığını gösteriyor.
    Sitedeki ölçülerine baktığımızda, ilk başladığı zaman,

Boy: 1.81
    Kilo: 97
    Bel: 117
    Basen: 111
    Kollar: 36.5
    Bacak: 62.25
    Kalflar: 44.25
    Göğüs: 107
    Yağ Oranı : %30

En hacimli olduğu hali:
    Kilo: 107
    Bel: 93
    Basen:107
    Kollar: 46.5
    Bacaklar: 71
    Kalflar: 45
    Göğüs: 117
    Yağ Oranı: %19

En son hali:
    Kilo: 94
    Bel: 83
    Basen: 101
    Kol: 44.5
    Bacak: 63.5
    Kalflar: 43
    Göğüs: 111
    Yağ Oranı: %11

4 sene için çok değil diyenler olabilir, ancak adamın yaşı dikkate alındığında otuzbeş yaşından sonra çok az insanın cesaret edebileceği zorlu bir mücadele çok başarılı olmuş.
    Tabii özellikle bacak yönünden müthiş bir alt yapısı olduğu görülüyor, bacakları eski formuna kavuşturması zor olmamış, üst kısımda çok büyük ölçülere ulaşmamış ama genel anlamda çok define, gösterişli bir vücudu var, önemli bir motivasyon kaynağı :)

10. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Gerçekten güzel bi değişim olmuş. Adam tam bi azim kaynağı :)

11. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir

Sayfayı Paylaş