4 Temmuz 22 Aralık 6.5 Ay Before After...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Halili İbrahim tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Merhaba Arkadaşlar ... Sizlerle Gelişimimi Kilo verme Sürecimi Ve Değişimimi paylaşmak istiyorum
    Yaşım 22 2010 yılında 128 Kiloya kadar çıkmıştım malesef hayatımdaki bazı şanssızlıklardan dolayı
    Kilo vermeye 2010 da karar verdim ve 100 gün gibi bir sürede tam 28 kilo vererek 100 Kiloya düştüm daha sonra 2011 yılında Universiteyi kazanıp
    Şehirdışına gittim malesef spora devam edemediğim için zamanla tekrar 111 Kiloya kadar çıktım ama kafaya koyup bir adım atma zamanıydı
    Ve o adım 4 Temmuz 2013 de gerçekleşti
    4Temmuzda 111.2 Kilogramdan
    14Ekimde 88.2 Kiloya düşmeyi başardım

14 Ekimden an itibari ile yani 22 Aralığa kadar kilo verme olayı bitmiş ve artık fazla yağlardan kurtulma ve Kütle artışına girdim ..

100 günde 23 Kilo verdim ama Bir önceki ile çok büyük bir fark vardı Çünkü artık tecrübeliydim ve İdmanı nasıl yapacağımı , Neler yiyip Neler yemiyeceğimi
    Yada Kalori protein hesabı gibi şeyler konusunda geliştirmiştim kendimi ....

Fotoğrafta görmüş olduğunuz yeşil kazaklı fotoğrafım 2010 yılına aittir
    2. ve 3. Fotoğraf arasında 100 Günlük bir zaman vardır Ve aşşağıdada 100 gün içerisindeki çekilmiş olduğum fotoğrafları attım ....

**************************************************************************************
    Rejimi Şu şekilde yaptım
    Sabahları
    100 Gün içerisinde tam 730 haşlanmış yumurta (3\1 sarı )
    Peynir Domates Salatalık

Öğlenleri
    Genelde 2 adet haşlanmış patates ve yanında Cacık yada meyveli yoğurt
    Yada Sütle karıştırılmış Eti K-Life

Akşamları
    (Muhakkak 7 den önce akşam yemeği yenmeli 7 den sonra yakamadığımız için sıkıntı )
    Mangalda TAVUK yada ET
    Haşlanmış Tavuk yada ET
    Tavuk sote
    Tonbalıklı yada yoğurtlu makarna
    (Ton balığını bol yemeye çalışın) Ton balıklı marul salatası

Yemekten 1 2 saat sonra Meywe yiyebilirsiniz

Şunu belirtmek istiyorum ben bu 100 gün içerisinde kendi doğum günümde bile pasta yemedim
    KAFANIZA KOYDUYSANIZ FEDAKARLIK EDECEKSİNİZ ..!!!!

******************************************************************************

Soruları Olan arkadaşlarımız varsa Soruları memnuniyetle yanıtlıycam
    Yorum yapmak isteyenler eleştiriye açık birisiyim
    Konu altında yorum gördükçe mutlu olurum Düşüncelerinizi bekliyorum

EN SON RESİM !.jpg

Ekli Dosyalar:

lMarquez bunu beğendi.
  2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    değişim gayet iyi , forumda böyle değişimleri gördükçe artık arkadaşlarımı incelemeye başladım acaba kilo verse nasıl olur gibisinden :)

Halili İbrahim bunu beğendi.
  3. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Eyw kardeşim Bende Ben yapabildiysem Kilolu insanlarda yapar diye herkesi bilinçlendirmeye çalışıorum KİLO bu hayattaki en büyük hastalık ama kimse farkında değil fit ve dinç bir vücuda sahip olmak varken neden hamallık yapıorlarki ...

4. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    dostum tebrik ederim forumda bir usta vardı adam 2 yıl kadar sürede 84 kilo vermişti onun başarısını görüyorum sana bakınca gercekten cok değişmişsin yakışmş :D şimdi normal bir insanın vucut yapması kolay oluyo biliyorum 22 kilo kadarda ben verdim geçmiş konularımdan bakabilrsin ama hem kilo verip hem kas kütlesini otutturmak gerçekten emek ve azim isteyen işler başarılarının devamını dilerim kardeşim iyi forumlar :)

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş