4 aylık spor ve sonuçları (Tavsiye)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve okudanworks tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. okudanworks

okudanworks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar artık çok bunaldım bide buraya danışmaya karar verdim tavsiye verebilecek arkadaş olursa sevinirim. Öncelikle 23 yaşındayım 101 kiloyla spora başladım ilk ay sonunda haftada 4 gün spor yapmama rağmen yanlış beslenme sonucu 103 kilo oldum 1.5 kgsi yağ olmak üzere daha sonra moralim çok bozuldu ve karnitin ile cla kullanımına başladım daha sonra her ay 3 er kilo olmak üzere 1.5 kg si yağ 6 kilo verdim şu anda 95 kiloyum kastan da gitti bi ara hem body hem yüzme yaptım haftada 6 gün olmak üzere. beslenme tavuk ton balığı pilav yemeye çalıştım elimden geldiğince. vücudum bi şekle girdi girmesine fakat göğüsün alt kısımlarındaki yağlanma ve göbekteki yağlanmadan bir türlü kurtulamıyorum. şimdi hocaya danıştım hep hafif ağırlık sık tekrar diyen hoca oranın yağını atmak istiyosan protein al aminoasit al cla carnitin al geçer demeye başladı. anlamadım ne yapacağımı biraz işin parasınamı giriyo bilmiyorum fakat daha fazla supplement kullanmak da istemiyorum.2 ay cla ve carnitin kullandım. şimdi metabolizmam zaten yavaş 3 ayda vere vere 7 kilo verdim ki diyet te yaptım haftada 6 gün sporda . sizden ricam yüzmeyi mi bırakayım body de nasıl çalışayım bunlar konusunda bilgi vermeniz. bu bel bölgesi ve göğüsteki yağlanmadan nasıl kurtulurum. bu hastalık varmış ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü 3 ay içinde üst göğüs toparlandı. diyete devam ediyorum . protein almalımıyım. Kısacası nasıl bir yol izlemeliyim bunu açıklarsanız sevinirim. Bunuda yazıyorum biraz şevkim kırıldı o yüzden ayrıca bacak bölgeside biraz kalın orayada tavsiye verirseniz sevinirim :D

Sayfayı Paylaş