4 Aylık Evde Çalışma Sonucu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve simovuemihe tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. simovuemihe

simovuemihe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    6 Ay önce ayağımı kırmıştım ve o zaman 87 kg dım boyumda 1.85 di.Ayağımdan ameliyat oldum evde yatmaktan sıkıldığımda bu forumu buldum ve bende başlamak istedim.Ve 4 ay evde kendimce antrenman yaptım tabi platın takıldığı için pek yapamadım ama elimden geleni yaptım 4 ay sonunda 20 kg verdım suan 65 67 arası kılom değişiyor Boyumda 187.Ayağımla ilgili bi sıkıntım da kalmadı platinleri çıkarttılar doktor spora başlayabilirsin dedi bende tam olarak kendımı vermek istiyorum bu spora yaşım 17 tavsiyelerinizi almak için bu konuyu açıyorum.Yani herşeye sıfırdan başlamak istiyorum tüm tavsiyelere açığım

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      48,1 KB
      Görüntüleme:
      319
  2. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Bana kalırsa ve imkanın varsa boy ve kilo orantın olsun ameliyat geçirmişsin(geçmiş olsun)lafı getirmek istediğim yer...Doktor zaten bunu demiştir kendine protein ağırlıklı bi beslenme programı yapailirsin..Kesinlikle yanlış anlama hedefini bilmiyorum ama bizim hedefimiz plaj vücudu olduğu için ona göre diorum...Plates esneme zıplama gibi hareketlerle vücudunu bı sınamanı öneririm..1-2 ay sonundada hafiften ağırlık çalışmaya başlarsın..Ayağındaki problem yüzünden bunları diyorum..Ve bu denli kilo vermen normalde çok iyi bir başarı...Dediğim gibi her şey yavaştan araştıra araştra bu forum sana bana yeter.Yvaştan kasmadan ve stres yapmadan çalış...Spor salonu aklıma geldi şuan için kafanda belki vardır salona ihtiyacın yok..Senin şuanki hedefin bir altyapı oluşturmak olsun..Kolay gele iyigünler..

Son düzenleme: 30 Ekim 2013
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

6 aydan daha yeni fotolarınız için before-after ( Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu ) bölümünü kullanabilirsiniz

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş