4 aylık değişim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve daryus tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. daryus

daryus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Aslında tam 4 aylık bi değişim sayılmaz . İlk fotoğrafım 2013 ün Nisan aylarındaydı 2 ay pek düzenli olmaksızın VG gittim . Daha sonra Ekimin 20 sinde yeniden başladım . Boyum 1.83 Yaş 19...... Ekimin 20 sinde 70 kiloydum . şu an 81 kiloyum . Tabiki bu kiloyu fast food la mayonezle ya da ne bilim kolayla cipsle felan almadım . En büyük rol pilav ve makarnadaydı . Günde en kötü 700 gram karbonhidrat aldım . Proteini ise tam alamıyordum günlük 100 gram kadar alabiliyordum . İşte bugün NitroTech sipariş verdim . Yarına elimde olur herhalde .Şu an hiç cardio çalışmıyorum . Nisana kadar kilo alımına devam etmeyi düşünüyorum . Hedef 87-90 ı görmek . Daha sonra yaz için ufak bi definasyon .Bazı arkadaşların beslenme programımı sorucağını tahmin ediyorum . Saati saatine düzenli bi programım yok . Çünkü öğrencilik işte her şey istediğiniz gibi gitmiyo . Ama aldığım karbon ve protein değerlerini yukarda belirttim . Her türlü yoruma açığım . -"Eksiklikler senin eğitimindir " . Şimdiden teşekkürler . IMG_20131112_235556.jpg IMG_20131219_142229.jpg 20130401_200945-1.jpg

Son düzenleme: 29 Aralık 2013
  2. confusioon

confusioon Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    fotolar gözükmüyor

3. daryus

daryus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Şu an ?

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş