1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Aylık Çalışma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve clubberfree tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    boy:1.84
    kg:74 kg
    kollar:36 sıcak 38
    önkol:31
    yaş 30
    başladığımda 69 kg idim kollar 31-32 geliyordu diğer ölçümleri yapmamıştım geçen ay göğüs falan ölçtük ama onlar antreman kağıdında kalmış o yüzden yazamıyorum
    bu sporda 4 ayımı bitirdim çok bir gelişim olmadı bunun nedeni beslenmeyi çok kötü yapmam ama genede kendimi fit görüyorum sizlerin yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum sanırım ilk eleştiri beslenmeni düzgün yap olacak ama ne bilim günde 6 öğün yemek zor geliyor vücudumun ihtiyacı olsada iştah olmuyor zaten 1 kg verdim bu son ay içinde gene millete su içse yarar ben bir öğün eksik yedimmi kg veriyorum

Ekli Dosyalar:

2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    4 ayda kol 31-32den 36-38e gelmiş dedğin gibi olduysa eğer harika bence ve 69-74kg 4 aya göre iyi bir kilo alma sabırla devam edersen 7-8 ay boyunca daha ek besinsiz kilo alabilirsin daha sonrasında ek besine başlayabilirsin yani 1.senende falan ve o zamana kadar cok daha sağlam vücuta kavuşursun şuan kendine fit diyorsun 7-8 ay sonra fitinde fiti olursun :D daha sonra hacim düşünürsende ek besinle devam edebilrisn.

clubberfree bunu beğendi.
  3. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    haha ikinci resim güzelmiş uçan adam hesabı :D

4. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler tavsiyeler için ama bu spora 3 ay daha devam edicem sonra benim sezonum açılacak yani rüzgar sörfü yapmaya başlıyacam ondan sonra bir daha body yaparmıyım bilmiyorum ama hedefe 4 kg kaldı ama son 2 aydır gelişim hiç yok gibi birde yetmezmiş gibi 1 kg verdik bir şekilde beslenmemi arttırıp üzerinden gelicem bu işin
    bu arada dumanG esas hedef sporlarımdan skydiving var henüz uçmaya başlamadım ama 2 sene içinde gerçekten uçmaya başlıyacam o resimde bunun bir göstergesi dermişim :p

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    4aya göre iyi bir gelişim olmuş..düzenli beslen yemek yemeği hobi haline getir sürekli atıştır birşeyler.supplement kullandınmı yada kullanmayı düşünüyormusun düzenli beslenme ve gainer ile 4kg 2ayda rahat rahat alabilirsin çalışmaya devam başarılar.. bu arada yaş 30 göstermiyor ;)

ercan41 ve clubberfree bunu beğendi.
  6. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler iltifat için istde isen hemen birşeyler ısmarlayabilirim :D
    yemek yeme işde bir türlü hobi olamıyor benim için ama tekrardan 2 güne kadar beslenmeye başlıycam ve 4-5 kg alıcam suplement olarak sadece amino asit kullanıyorum p toz larına falan karşı değilim ama kullanmıyacam kullanmama sebebi onlara verceğim paralara yaza çok ihtiyacım olacak

7. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Güzel gelişim , Durmak yok yoLa dewam :)

8. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler dostum yaza çok az kaldı elimizden geldiğince uğraşıyoruz bakalım sonuç ne olacak

9. BozkurtKursad

BozkurtKursad Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ölcülerimiz aynı bende eylülden beri yapıyorum bende 69 dan 74 e cıktım ek besinsiz ama senin vucut daha fit duruyor ;)

10. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim fit olayı sanırım şundan kaynaklanıyor son 3 sezondur rüzgar sörfü ile uğraşıyorum surf esnasında sanırım biraz birşeyler oturdu vücuda bende üstüne body yapınca biraz hacim kazandı vücut nisan sonuna kadar body e devam edicem bakalım dahada hacimlenebilecekmiyim görücez

11. Bloodist

Bloodist Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    sırt kaslarıız oldukça güzel duruyor.4 ay için iyi bir ilerleme kaydetmişşiniz.biraz hacim kazanırsanız oldukça güzel bir vucuda sahip olabilirsiniz.basarılarınızın devamını dilerim

12. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Evet, başlamadan önceki haline göre oldukça iyi gelişim, clubberfree. Nisan sonunuda geçir bence hazirana kadar devam et, beslenmeyle ve düzenli antremanlarla sağlam bir vucut kazanıp öyle gir surf sezonuna :) Tebrikler...

13. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    tebrikler için teşekkürler arkadaşlar elimden geldiğince çalışıyorum belki mayısdada vg ye devam ederim bilemiycem ama sert rüzgarlar başlayıp su sıcaklığı biraz düştüğü vakit o salonlarda artık durmam çok zor olur ama geçen gün sur kulübüne gittim bir tane alet almışlar işde butterfly pull down falan haraketleri yapılabiliyor belki surfden önce onlarla biraz vakit geçirebilirim

14. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Guzel gelisim. Isini disiplinli yaptıgın belli, belki yaptıgın surf un de bunda bir etkisi vardır.

Ben de senle aynı boyda ama 10 kg fazlam var, o nedenle gobek bolgesınde yag da var.

Bence devam etmelisin bu spora...

15. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler demir00 umarım bir an önce yağlarını eritirsin spora bırakıp surfe başladığım vakit ordada kaslar çalışacağından kas kaybı yaşayacağımı sanmıyorum ondan sonrada kışında sure devam etmeyi düşünüyorum ormumu böyle koruyabilirim gibi geliyor ama koruyamazsam tekrar salonlara dönerim ama ne yalan söliyeyim o salonda acı çekmek hiç hoşuma gitmiyor

Sayfayı Paylaş