4 Aylık Çalışma Sonucu Mutlu Son

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bravetaxi tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bravetaxi

bravetaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam arkadaşlar haziran ayında ciddi yağ problemimden dolayı buraya yazı yazmıştım. resmime baktığımda değişikliği çok fark ettim ve bunları en büyük etkeni temiz beslenme olduğunu + olarak düzenli spor bench_O haziranda çektiğim resimler geçen ay çektiğim resimlerimi burada paylaşmak isterim. tekrardan son olarak 3 veya 4 ay sonra 1 resim daha ekleyeceğim. sizlerin değerli yorumlarınızı bekliyorum bundan sonra temiz beslenmeye devam edecem ama bana + olarak şunları da yaparsanız daha çok verim alırsınız demeniz bana yol göstermeniz mutlu edecek şimdiden teşekkür ederim

Ekli Dosyalar:

2. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Bu iş çok kurallı fakat kuralcı olmayan bir iş. Gördüğüm kadarıyla sende iyi gidiyorsun. O yüzden doğru olan beslenmenin dışında ne yaparak bu hale geldiğini bilmeden bir şey tavsiye etmek doğru değil.

bravetaxi bunu beğendi.
  3. bravetaxi

bravetaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spordan çok diyet hocam günlük beslenme saatlerimi 2 saat araya böldüm ve hergün farklı beslenmeyle yola çıkıyorum dün aldığım proteinleri max 2 gün sora değiştiriyorum aldığım şeker oranı %1 bile yoktur. aldığım yağ oranı %1- 4 arası diyebilirim ki o da saf yağ ama başka nelerden protein alabilirim hayatım et oldu ve değişik bir çizelge ile farklı besinlerdede protein almak istiyorum bu yönden önerileriniz ne olur neler olur.

4. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Tüm protein kaynaklarını orantılı bir şekilde kullanmalısın. Et çeşitleri, süt ürünleri, yumurta, kuru baklagiller, kuruyemişler..

Yumurta ve süt ürünleri genelde kahvaltıda,
    Et ürünleri idman sonrası,
    Kuru baklagilleri bitkisel proteinin yanında kompleks karbonhidrat da içerdiği için idman öncesi,
    Meyve ve kuruyemişleri de ara öğünlerde alabilirsin.

5. bravetaxi

bravetaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    idaman öncesi sonrası ara öğün mercimek haşlaması baharatlı ve börülce aynı şekilde yeşil elma muz ve mandalina ya başladım

sabahları 5 - 7 yumurta spora başladğım günden beri domates yağsız penri ve salata

2 günde birde ton bağlığı yağı süzülmüş şekilde ara öğünlerime ekliyorum

Sayfayı Paylaş