4 Aylık Çalışma Sonrası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Turgut tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Turgut

Turgut Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleyküm Arkadaşlar ve Üstadlar... Bu Sporda yeni olduğum kadarı ile aranızda da yeni sayılırım...Gerçi henüz erken düşünüyorum 4 aylık bir zaman zarfının insan bedenine kütlesel olarak pek fazla bir değişiklik katmıyacağı adına ama yinede benden deneyimli ve bu işe gönül vermiş olan kişilerin olduğunuda çok iyi biliyorum ve onlardan bir nevi bilgi alışverişi ve önerilerini almak adına bu konuyu açmış bulunuyorum... Yaşım 31. İsmimde üyeliğimden belli olduğu gibi Turgut :)

Boy : 1,88
    Kilo : Şuanda 86,5 ( İlk Başladığımda 80kg)

İlk Resim 4 ay Önce Başladığım Halimin Yansıması
    İkinci Resim Şuanda Olduğum Halim 01 Mart 2011 Tarihindeki Resim.
    Son Resimde Yine 01 Mart 2011 Tarihindeki halim...

NOT : Görüş ve önerileriniz deki en ufak yaklaşım bile benim için önemli bir bilgi kaynağı olacak ;)

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      272,3 KB
      Görüntüleme:
      620
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      95,4 KB
      Görüntüleme:
      594
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      195,3 KB
      Görüntüleme:
      523
    Son düzenleme: 16 Mart 2011
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Turgut boyunun uzun olmasının artıları ve eksileri var. Uzun olman demek 170-75 boyundakilere nazaran gelişimin daha uzun vadede ve zor olucaktır. Avantajı ise o uzun zaman zarrfında gelişimini tamamladıktan sonra boyunun verdiği avantajla daha görsel bi fiziğe sahip olabilirsin. 4 ayda iyi bir gelişim kaydetmişsin göğüs ve kol bölgelirinde gelişmeler görülüyor. Diğer bölgeler için şimdilik yorum yapmak erken ama omuzlar sanki diğer bölgelere nazaran daha az gelişmiş. Başarılar..

3. Turgut

Turgut Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum için teşekkürler BeachBoy. Omuz çalışıyorum ama Trapez basmıyorum. Belki ondan dolayıda olabilir diyecem ama ikiside farklı bölge.

4. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    güzel gelişme tabrikler

5. berkay1

berkay1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mugla
    Biraz karın kası yapmışsın galiba. birde kıllarımı aldın. aldıysan neyle ?

6. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    Bence Gayet iyi,boydan dolayı kütleye geçişte zaman alabilir ama o boyda kaslı vücud,söze gerek yok.Bende 5 gün sonra 1 aylık olucam :) foto koyucam,ilk ay tam bir çömezlikle geçti,Ama düzenli beslenme ve çalışma ile uyguladım,göğüs kılımda senden çok var yaşımda 18 kahretsin:),almayı düşünmüyorum,Hareketleri ağır ağır yapıyorum,Mesela biceps ta yawaşça indirp yawaşça kaldırıyorum doğru dimi,peşinden semerliler koştuuryormi gibi ritim kazanark mı yapmak lazım,bu işin doğrusu nedir? Bazen iyiden iyiye kaldırıyorum büyük iştahla ama temposu ağır indirip ağır kaldırmak dimi?

Son düzenleme: 25 Mart 2011
  7. Turgut

Turgut Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Karın hiç çalışmadım desem yeridir :) Kılları evet Aldım. Makine ile. Uzadığı zaman çoğalmasını engellediği için daha ideal görüyorum makine ile kesimi..." Tüy dökücü Vs hikaye"

Sayfayı Paylaş