4 aydan bahsediyor ama emin değilim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve online253 tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Ankara'da benim bir arkadaşım rekor gym e gitti bilgilendirme almak için bende yanında gittim çocuk bu pazartesi düzenli başlıcak sahibi levent zülfikar baya bir dereceleri var antranörlerde öyle hatta bizle konuşanlardan birisi 60 yaşındaydı ama maşallahı vardı neyse 60 yaşınki koç adını unuttum arkadaş 1.84 boyunda 58 kilo ekmorf bir yapısı var derdini anlattı hacimlenmek istiyorum disiplinli bir şekilde adam gibi bir vücuda sahip olmak istiyorum falan dedi adamlar direk tamam kaydını yaptır seni tartıcaz vücut bilgilerini kaydedicez falan dedi sonra bir çalışma programı ve beslenme çıkarıcam sana dedi bizede şöyle söyledi 4 ay sonra bu arkadaşınızı tanıyamıyacaksınız dedi şimdi size sormak istiyorum 4 ayda büyük bi değişim olabilirmi sizce antranörler çok ilgili ve sempatik geldiler bende kayıt olabilirimde ondan soruyorum ? :)

2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    hiç çalışmayıp sadece kilo alsa da zaten ciddi değişim olur çok zayıflarda
    üstüne de 1,5-2 kilo kas yapsa görüntüsü baya fark eder
    bence asıl iş bu 4-5 aydan sonra başlıyor zaten

3. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Adamda öyle söyledi şmdi arkadaşınız zayıf şimdi göremiyorum ama zaten yağ oranıda düşük birisi dedi zayıfken gelmesi onun için avantaj falan dedi ama 4 ay sonra tanıyamıyacaksınız falan diyince sizlere bir sorayım dedim :)

4. ttsade

ttsade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle bir baslık atmıssınki 4 ay sonra biri ölecek felan sandım :) İşin sakası bi yana genelde o kadar hayrete düşecek bi değişme olmuyor (tanınamayacak kadar ) genelde antrenörlerin yeni baslayanlara motivasyon vermesi amacıyla söylediği klişe sözdür.

online253 bunu beğendi.
  5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    4Ayda kimse tanınmayacak kadar olmaz mübalağ var :) Ama 4 ay az bir süre değil, eskiye oranlara çok daha iyi olacaktır.

6. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    anladım yani 4 ayda bencede tanınmıck bir hale gelmesi zor adam motive etmek istedi belkide 3 gün 2 şer saat çalısıckms ağır bir beslenme seni beklyor dyordu .d

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:13 ----------

ama 4 ayda cok kısa bir süre değl çocukta kafayı bozdu sigara fln içiyordu bıraktı acayip motive olmus gbi suanda bkalm bekleyip görücez olumlu olursa bnde yazılıcm oraya hocalr gerçektn çok ilgiliydiler salon 1960 dan beri açkms isim dğştrmş fln super mass gainer aldı bıde arkadas dün

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş