4 ayda 22 kilo verdim ve body başlıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve VoLhuLk tarafından 22 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar İsmim Volkan, distribütörü olduğum beslenme firmasının ürünlerini kullanarak 4 ayda 102 kilodan 80 kiloya indim, kiloları atıp yağ oranını yeterli seviyeye indirdiğimi düşünerek artık body yapmaya başlıyorum, sizden önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.
    -Lütfen supplement, protein bar, yağ yakıcı önerilerinde bulunmayınız, hepsini sonuç aldığım firmadan temin edeceğim.

+100 kilo halim
    [​IMG][​IMG]

80 kilo halim

[​IMG][​IMG][​IMG]

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

kagankanbur bunu beğendi.
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tebrik ederim bambaşka olmuşsunuz yüzünüzde gülücükler oluşmuş :D

3. ilkercan23

ilkercan23 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tebrikler kardesim.bende senın gıbıydım.2 ay once 86 kıloyla basladım.suanda 76 kıloyum.beslenmeme dıkkat edıyorum.bır gun cardıo bırgun vg çalısmasıyla sımdılık devam edıyorum.body çalısmadan once karbonhıdrat spordan sonra protein tozu alıyorum.cardıo gunlerınde de l-carnetin içiyorum.sımdılık çalısmam bu sekılde basarılar dılerım

4. Fantastix

Fantastix Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    helal olsun

5. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    hangi firmanın distiribitörlüğünü yapıyorsun diye sorulacak. özelden mail atılacak ve ürün satışı gerçekleşecek gibi bir his var içimde. kilo verme gerçek tamam kabul ama bu başlığın bir reklam oldu da bir o kadar açık .

6. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim baya zayıflamışsınız ama body ne zaman başlıycagınızı ayarlayamamısınız.Kilo verirken body yapsaydınız giden kilolar kas olarak dönerdi.

7. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranım %44 dü, kardiyolog kesinlikle yağ oranımı düşürmeden ağır sporlar yapmamı yasakladı, o yüzden %18 e düşene kadar beklemek zorunda kaldım, 1 mayısta body e başlıyorum, evet özel mesajdan dediğiniz gibi sorular geliyor haliyle, ancak şu ana kadar kimseye firmanın ismini dahi söylemedim, bu forumdan da gerek öm gerek başlık altında body de bir şeyler başarana kadar söylemeyeceğim, zaten illa merak eden bir şekilde facebookda vs bulur beni.
    Saygılar

8. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar merhaba BFTR kullanıcıları, maalesef 1 haziranda başlamak zorunda kaldım, ancak yine de çok güzel gelişmeler var, yeni başlık açmamak adına buradan sormak istedim.
    Yağ oranımı %14 e düşürdüm
    Bazal metabolizma hızım ise günlük 2200 kkal
    hocamın verdiği program ile yağ yakımı + hacim kazanma yönünde ilerliyorum, ancak kabaca bir hesap yaptığımda aldığım kalori bazal metabolizma hızıma bile erişemiyor, yani sadece yağ yakıyorum ama kas kazanamıyorum, anlamadığım olay ise şu.
    Hacim kazanmak için proteini abartıp daha fazla ağırlık mı yüklenmeliyim
    Yoksa proteine yüklenip çok tekrar-az ağırlık mı gitmeliyim?
    Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, en kısa zamanda yeni fotoğraflar ekleyeceğim.

9. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Beslenmen yetersiz ise proteini artırman gerekiyor demek ki. Gelişim hakikaten takdire şayan bu arada. Ancak biraz hızlı vermişsin.

Sayfayı Paylaş