4 ayda %17 yağ oranından %11-12'ye, önerileriniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dogacs tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dogacs

dogacs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Öncelikle söylemek istediğim; bu sitenin kurumunda, şu an bu kadar faydalı olmasında emeği geçen herkese forumdaki seviyeyi koruyan ve geniş gönüllülükle bilgi paylaşımı yapan her üyeye minettarım.

Bugün girdiğim ölçümde 90 kilo ve %17 bf çıktı. Boyum 187. Vücud tipi olarak metamorf sayılabilirim. Amacım Temmuz başında bu oranı 11-12lere çekmek. Bu sporu sahilde, yatakta daha iyi hissedeyim diye yapmıyorum :) Dediğim gibi hedeflediğim orana çektikten sonra da antremanlar aynı yoğunlukta devam edecek. Anlayacağınız bu süreçte kas kaybını minimuma indirmek istiyorum.

Haftanın 3 günü ağırlık çalışıp, 3 günü cardio yapıyorum.

Ağırlık: Göğüs, ön kol, arka kol, omuz, bacak, sırt (super set)
    Cardio: 20 dk aralıklı(interval) cardio, dağcı adımı, ağırlıksız squat, şınav. (Isınma soğuma hariç.)

Beslenmem ise Karatay'ın proteine odaklı hali.

Örn:
    sabah 3 yumurta 1i tam, 100 gr lor, 2 kaşık yoğurt, bir kase yulaf, 1 muz + 1 litre su

öğlen: 250 gr tavuk + salata + ayran

akşam: sebze yemeği + yoğurt

yanlız şöyle bir sorun var. haftada 2-3 gün sarhoş olana kadar içiyorum. haliyle iştah açıyor ve raydan çıktığım oluyor.

durumum bu arkadaşlar. beni hedefime taşıyacak her türlü supplement, hareket, beslenme her türlü öneriye açığım. bu kadar yazdım umarım yardımcı olacak birini bulurum.

İyi akşamlar

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş