4 ay oldu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tichondrius tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tichondrius

tichondrius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar bu spora başlayalı yaklaşık 4 ay oldu, başladığımda 58 kiloydum (boy 1.79) şuan 65 kiloyum (tabiki weight gainerlar sayesinde). Sormak istedigim bikac soru var

1: haftada 4 gün spora gidiyorum kullandıgım program jim stoppaninin 12 week shortcut to size. bu programın 5. haftasındayım ama ilk başladıgım kilolara anca 3-5 kilo ekleyebildim daha fazlasını kaldıramıyorum. Arkadaşlarımdan kreatin tavsiyesi aldım sizce benim düzeyimdeki birinin kreatin kullanması ne kadar dogru?

2: Dedigim gibi neredeyse 4 ay olacak ama ben simdiye kadar hic esneme hareketleri yapmadım, esneme hareketlerinin benim icin önem durumu nedir yapsamda yapmasamda olurmu?

3: 4. kutu gainerimi bitiriyorum suan azda olsa kilo alıyorum tamam ama sanki göbek bölgesinde bi genişleme hissediyorum gaier kullanmayı bırakmalımıyım? (ps: gece hayatında calıstıgım icin beslenmem cok düzgün degil hafta sonuna dogru 3 gün boyunca düzgün beslenemiyorum ve uyku düzenim cok buzuluyor) Teşekkür ederim.

2. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle gainerlar yaglı kilo aldırır göbek bölgen bu yüzden genişlemiştir ben protein+amıno asit kullanıyorum optimum protein ve universal amıno3001 marka cok memnunum kreatin simdilik lüks olur bi 3-4 ay protein amıno birlikte kullan sonra tabi olabilir ancak sımdılık gereksiz ayrıca 3-5 kg artttırman normal 20 kg arttıramazsın ama beslenmene bir çözüm bulman gerek

Sayfayı Paylaş