4.Ay (Önce ve sonra)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ergunfb06 tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    4.ayıma girdim kütle kazanıyorum 2 ay sonra definasyona giricem gelişimim hakkında fikirlerinizi almak isterim ve eksik yerler hakkında fikirlerinizi söyleyin lütfen :)

Protein Desteği olarak:Nitrotech hardcore kullanmaya başladım 2 hafta önce beslenmeme dikkat ediyorum.

Vucudum biraz yağlı kütle antremanına girdiğim için kardio girmiyorum 2 ay sonra definasyona giricem bench_O

Ekli Dosyalar:

2. dafdafxd

dafdafxd Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    çatıyı oluşturmuşsun bıcepsler fena degil gelişme genel olarak güzel. Göğüs biraz yetersiz geldi bana sırt pozları ve ölçülerini koysaydın daha iyi olurdu

3. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle teşekkür ederim :)
    Sırt pozlarınıda eklerim yakında göğüs kaslarını geliştiriyorum iyice sanırım fotodan biraz küçük gözüküyor :)

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    gercekci olup imkansızı istiyorsan 2 ay sonra definasyonda hiçbirşey kalmaz 6 ay spor yaptım dersin milletin alay konusu olursun şimdi elinden geldigi kadar bas düzenli beslen zaten definasyona ihtiyacın kalmaz amacım seni eleştirmek değil tam aksina çatıda oluşmuş yavaş yavaş kolay gelsin...

5. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Kasların şekilli durması ve hoş durması için definasyon gerekli diye biliyorum ben fit bir vucud yapmak istiyorum fakat fit vucudun biraz daha üstünde yani göğüs kasları biraz daha büyük felan yani :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:51 ----------

Başka fikri olan var ya duymak isterim :)

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş