4. Ayımdayım ve...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Labladore tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    Merhaba Arkadaslar;
    Ekimin başında başladığım spora ve toplamda 4. ayıma geldim fakat beklediğim düzeyde ilerleme kaydedemedim. ocak ayının başından beri cardio yapıorum ve göbegimi eritmek karın kaslarının çıkmasını istiorum lakin bu hiçte kolay olmuor.Hem kilo verip hem kas yapmak gerçekten çok zor ve vücudum şu an durdu diyebilirim hiç bi ilerleme kaydedemiorum.
    Kolarım 35 cm bel : 86 omuz 119 gögüs ise 98 ve son 1,5 aydır aynı..
    Sizden beklentim beni konumum hakkında bilgilendirmenizdir. Bu arada yaşım 28 boyum 1.86..En son askerde ölçtüler gerçi..
    Şimdiden bilgi için teşekkür ederim sizlere..

Ekli Dosyalar:

2. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    yemen içmene dikkat ediyor musun . dinlenmene. programın 4 aydır aynıysa değişiklik yapmanı öneririm. biraz araştır formda..

3. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    Yemek yememe tabii ki dikkat ediorum sürekli olarak tavuk yiyorum. diyet yapıorum ve spordan sonra whey proteini kullanıorum. program olarakta standart 1. gün gögüs ön kol. 2.gün sırt arka kol olarak çalışıyorum.(sırt-omuz olarak değiştiriyorum) İsterseniz özel mesaj olarak güsel bir program yazabilirsiniz.

4. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    yardım edecek yokmu acaba ?

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Vucudun fazla yağlı değil birkaç ay kardioya ara ver ve kas kütleni arttırmaya odaklan.

6. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    Peki bu zaman diliminde whey proteini yanında likit amino asit kullanmamı tavsie edrmisiniz ?

7. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    Arkadaslar Creatin + Whey proteini kullansam ve cardio yapmasam sadece body agırlıklı çalışsam iyi sonuç alabilirmiyim..

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bacak çalışmıyormusunuz?
    Kilo verirken kas yapmak zordur amacın kilo vermekse buna fazla dikkat etme
    boyuna göre bel ölçün normal bence kardıoyu ısınma amaçlı yapsan yeter
    resmin yok ama fazla göbek olmaması gerek gibi duruyor sadece agırlık çalışarak vücüt kas oranını artırıp daha sıkı ve toplu gözükebilirsin yemegınede dıkakt edersen yağ oranın yavaş yavaş azalır.

S - Daha Fazla Gelişemiyorum ! Ne yapmalıyım ?
    C - Bu noktada öncelikle kontrol edilmesi gereken dört husus vardır:

1. Çok fazla antrenman yapıyor olabilirsiniz. Bu durumda bir hafta dinlenmeyi deneyin ve yeniden başladığınızda ilk bir, iki hafta çalışmasını kolay tutun ve çalışmanızı değerlendirin.
    2. Yediklerinizin besleyici olduğundan emin olmalısınız. Eğer vücudunuza kendini yenileyecek kaynaklan vermezseniz, asla gelişemezsiniz.
    3. Vücudunuz her çalışmada aynı egzersizleri yapmaya alışmış olabilir. Egzersizleri ve uyguladığınız sistemi değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz.
    4. Genetik zirvenize ulaşmış olabilirsiniz. Herkes 50 cm.lik kollara sahip olamaz veya dünya rekoru sayılacak bir atletizm derecesine erişemez.

Sonuç olarak, bir gelişim platosuna çarptığınızda, çalışmalara ara vermek ve dinlenmek, beslenmenizi doğru ve takviyeli yapmak, egzersiz programı ve sistemini değiştirmek, size yeni gelişme yollan açacaktır.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antreman-ile-lgili-en-ok-t11362.html

Labladore bunu beğendi.
  9. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    Bilgi için tşkr ederim. bacak çalışmıorum fakat 20 dk hızlı tempo kosuorum.
    şu an kardio yerine farklı bir çalışma programı kullanıp amino acit ve whey proteini ile vücudu desteklemek iyi olacak diye düşünüorum. ilerleyen zamanlarda yeni foto koyacagm o zaman beraber bakarız artı ve eksilere..weightlifter

10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bacak çalışmalısın bacak çalışmak düğer bölgelerinin hacimlenmesine katkıda bulunur en fazla büyüme hormonunu salgılıyor.

Sayfayı Paylaş