1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4-5 Aylık Muay Tai + Hafif ağırlık BB

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Padisah tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Padisah

Padisah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar. Bu spora başladığımdan beri siteyi takip etmekteyim fakat pek mesajım yoktu. Çok faydalı bilgiler bulunuyor sitede bunlar için herkese teşekkür ederim. Şimdi soruma gelecek olursa ne yaparsam yapayım alt karın kaslarını çıkaramıyorum üstündeki yağ tabakasını eritemedim. Rejim denedim çok zayıfladığım için etrafımdaki insanların uyarıları üzerine bırakmak zorunda kaldım. Şuan normal bir beslenme artı spora devam etmekteyim. Vücudum hakkında önerilerinizi ve o karın kasları için yapabileceklerim hakkında yorum yazabilirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleme: 5 Mayıs 2012
  2. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Vücut yapın bard hari nin vücut yapısını andırdı :) İyi gidiyorsun bence, omuz ve kanatlara biraz ağırlık verebilirsen daha iyi olur.

3. patlıcan

patlıcan Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    fit bi vucudun var.ben begendim.ölçülerini yazabilir misin?

4. OnurKardas

OnurKardas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    MarmaraPark Jatomi Fitness
    Yer:
    İstanbul
    göğüs konusunda şanslılardansın göğüse yüklen sadece bunu sölüyorum :)

5. Padisah

Padisah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim ama yok hocam ya keşke valla onun gibi olsak şu dünyada daha ne isterizki = ) kanat çalışması daha önce hiç yapmadım. Daha açık bir şekilde şunları şunları yapabilirsin gibi birşeyler yazabilirsen sevinirim.

Tşk ederim. Ya inan direk öyle bb yapmadığım ölçmedim hiç. Bide bu zayıflamış halim :( aslında sormak istediğim o zaten. Şimdi ben o alt karın kaslarınıda çıkarmak için diyet yaparsam bildiğin eriyip gidiyorum fit'likten çıkıp kara kuru bişi oluyorum. Ne yapabilirim öneri istiyordum açıkçası..

Tşk ederim ama ne demek istediğini anlamadım pek açıklarsan sevinirim. Yüklenme konusuna gelince 30-35 kilo ile 20-15-12-10 tekrar olacak şekilde bench yapıyorum,10-15 kilo ilede eğik olan üst gögüs için ondan yapıyorum. 5 kilo bile artırsam muay tai hocam başıma dikiliyor ben sana ağır çalışma demedimmi diye... Ama sağol göğüg çok önemli bencede yüklenmeye çalışacam. Muay tai antremanıma eşdeğer olacak şekilde söyleyebileceğin bir antreman şekli varsa çok makbule geçer.

6. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    vücudunu brad bitt in fight clup deki haline benzettim.fit bir vücudun var.ben bu muay tai hakkında pek birşey bilmem ama merak ettim hocan neden fazla ağırlığa girdirmiyor esneklikten dolayı felan mı?

7. Padisah

Padisah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim. Hem esneklik hem hızdan dolayıymış öyle diyor..

8. patlamaz

patlamaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam karın kasları için tam olarak nasıl bir antrenman uyguluyorsun söyleyebilirmisin buna çok ihtiyacım var ? ayrıca boyum 1.81 kilom 75. fazlamıyım sence. göbeğim yok ama sanki yağ var ve karın kasları ancak sıkınca çok az belli oluyor. rejimemi girmeliyim karar veremedim. az yemek yiyincede kaslar deforme olur bol bol yemek yemelisin diyorlar. ayrıca protein tozuda kullanıyorum

9. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Valla bencede fit bir vucudun var, karın kası konusuna gelınce forumda hep yağ atarsanız karn kaslarınız belırgınlesır vb. şeyler yazıyor. Mecburen yağ atman lazım bence. Ama zayıflayınca cok kotu gorunuyorum falan demıssın, diyet programında bir yanlıslk olamaz mı? Daha iyi bir programla denıyebılırsın. Yanı kas kaybetmeden yağ atarsın falan..

Birde muay thai hakkında sana birkaç sorum olucak özele bakarsan sevınırım

10. Padisah

Padisah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kasları için ekstra bir program uygulamıyorum ya. Ama muay tai antremanları gerçekten karın kaslarını zorluyor ayrıca aldığım darbelerinde yeterince geliştirdiğini düşnüyorum. Bende senle aynı boy ve kiloya sahibim. Bende aynı dertten muzdaribim o yüzden böyle bir başlık açtım. Üst kaslar belirgin duruyor ama alt karın kaslarımın orda baya bir yağ var. Rejime girmeyi denedim karın bölgesinden çok diğer yerlerimden zayıfladığımı farkettim kollar felan iyice zayıflayınca bırakmaya karar verdim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:34 ----------

Tşk ederim. Ya şöyle diyetimde öyle bir yerlerden edindiğim prof. bir diyet değildi ama yağ,tuz,şeker kesmiştim. Sabahları 3 yumurta, günlük ortalama 200-300 gr tavuk , yağsız tuzsuz bulgur pilavı salata yağsız süt bu tarz bir beslenme.. Ama işte kollar bacaklar felan baya incelince çevreden gelen tepkiler üzerine bıraktım diyeti. Tavsiye edebileceğin bir program varsa inceleyebilirim. Özel msJ'a cvp yazdm..

11. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Tavsıye edebılecegm program yok mlesef ama karın kaslarını belirgnlestırmek ıstıyorsan http://www.dailymotion.com/video/x94ksh_evde-karyn-kasy-egzersizleri_sport?start=1#from=embed
    bu videoda ki hareketlerı yapman cok yardımcı olacaktır..

12. Padisah

Padisah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Süper yapıyor eleman. Tşk ederim bu videodaki hareketleri 1 ay haftada 2 gün olacak şekilde yapmaya çalışacam bakalım ne olacak =)

13. vforvendettaABS

vforvendettaABS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    MMA veya Muay Thai istasyonları diyorsunuz antrenmanlara galiba neyse biraz garip gelebilir ama fıtık mısın? Hayır yani antrenmanları izliyorum ve beline zarar vericek cok hareket var bence. O yuvarlak agırlıgı indirip indirip kaldırmak mesela.. Samimi soruyorum

14. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke boy ve kilonu yazsaydın. Ama 1.77-1.80 arası gösteriyorsun kilonda 70 civarı gibi. Alt karın için yediğine içtiğine dikkat ediceksin ve düzenli olarak alt karın çalışcaksın. Bunları yaptıktan sonra gerisi beklemek iyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş