3'lu Kombine Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve clubdejavuy tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. clubdejavuy

clubdejavuy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bodyforum kardeslığı, yardımınıza ıhtıyacım war, boy 1.90 kılo 90 yas 21 daha once amator basketbolla ılgılenıp hıcbır gıda takvıyesı kullanmadım hernekadar gec olsa bıle suan vucut gelıstırmeye basladım ve antremanım ılk ayında sımdıden proteın,yag yakıcı ve amıno lu 3'lu kombıne set satın almak ıstıyorum, cok guclu bır butcem yok, inanıyorum ki forumumuzda bu ısı bılen hatta antranorluk yapan arkadaslarımız wardır, yardımınıza ıhtıyacım war, sızın onerdıgınız markaları alıcam, sımdıden tesekkurler ve son olarak merak ettıgım konu tek bır markanın protın amıno ve yag yakıcısını kullanmak daha ıyı bır sonuc mu verırı ?

2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    tek bir markada yogunlasman sana ekstra birşey kazandırmaz.Gelelim supplement e daha vg de cok yenisin 1. ayın bile dolmamıs anladıgım kadarı ile bu kadar hızlı bir şekilde supplement e ihtiyacın yok.4-6 ay normal beslendikten sonra baslaman senin yararına kesinlikle.ama yok illa ki alıcam diyorsan tabiki öneri yapabiliriz.

3. clubdejavuy

clubdejavuy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ılgınız ıcın tesekkur ederım, evet 1. ayım bır hafta sonra dolacak kendımdekı ınanılmaz degısıklıgı 3 hafta ıcersınde hıssedebılıyorum, kendıme ınanıyorum kı ıstedıgım seyı gerceklestırıcem , suan cok erken oldugumun farkındayım ama suan hazırda sermayen olup bır an once tukenmeden satın almak ıstıyorum 2. ayın ortasında baslamaya nıyetlıyım yardımlarınızı beklıyorum ve son olarak guzel bır soz war sızde bılırsınız Inanmak Basarmanın yarsıdır :)

4. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    yag yakıcı ıcın carnitin öneririm hardline carnifit olabilir.
    protein tozu daha yenı baslıyorsunuz extreme bir ürüne ihtiyacınız yok optimum gold sizin için iyi bir tercih olucaktır.2.3 kiloluk
    aminoya gelince ultimate weider yada multipower deneyebilirsiniz.

5. clubdejavuy

clubdejavuy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım ıcın cok tesekkurler pekı usta proteın yada amıgo yerıne Universal Nutrition Animal Stak kullansam hangısını kullanmama gerek kalmaz ?

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplementler-f26.html

Arama Kelimeleri : supplement

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş