1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3aylık body çalışmaları ve kilo problemi..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ksfıtness tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy:175cm
    kilo:57kg
    omuz:106
    kol:32

Evet belirtim gibi 3aydır body sporunu yapıyorum vücutta farklılıklar var ama benm asıl amacım kilo alabilmemdi.kilo ile ilgili hiç bi değişiklik yok .1 aydırda supplemnt kullanıyorum.ve günde 7öğün ve bolbol yemeye çalışıyorum. nerde hata yaptımı anlamadım..YORUMLARINIZ İÇİN TEŞKKÜR EDERİM.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Haziran 2010
  2. eagle_of_ist

eagle_of_ist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbuL
    kilon hiçmi artmadı yani 2-3 kilo bile artsa önemlidir.Yada proteinli beslenmiyorsundur et,tavuk,yumurta beyazı falan ben onu yemem diyorsan protein alamazsın.veya yağı tamamen kestiysen ondanda olabili fakat bulk döneminde normal yağlı yemek normaldir.hem üç ay kısa bir süre daha çok gelişirsin.son bir ihtimal : vücudun başlamadan öncede bu hacimdeyse çalışma şeklinden yada bünyeden olayı yağlı bölümler kasa dönüşür,sen kilo almıyorum dersin fakat gereken ilerleme gerçekleşiyordur.

Son düzenleme: 8 Haziran 2010
  3. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilom hiç artmadı hiç..proteynli derken tavuk haftada 3 gün yumurta hergün..yani ben ayıt etmme herşeyi diyom herşeyi..3 ay yeni bi zaman ama ben 3 ayda 10 kilo alnalrı görünce imreniyorum..başlamadan önce vicudum daha pasifti tamm vicuttda gelişme var ama kiloda artmıyor

4. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    karbonhidratı almıyorsundur alıyorsanda yaktıgın kadar alıyosundur üstünde alman lazım metabolizman filanda hızlı diye düsünürsek 400 gr karbonhidratla baslayabilirsin pilav makarna yulaf ezmesi vss ile alabilirsin sonrasında 450 -500 e cıkabilirisn ama önemli olan düzenli olarak baslaman

antremanlarınıda kısa tutup 1 aat 15 dk icinde bitirebilirisn bunun yanında mide parazitleri vss olaibliyor sarımsak sogan öneririm ögünlerde tüketmeye calıs

tavuk pilav beraber her antremandan sorna yemelisin iyi calısmalar

5. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte bu hocam işte bu mide paraziti.. bi doktora gittimde var demşti bende ilşçlarla iileşmeye başladım yakşak verln ilçları 1ay kullandım ama şuan bıraktım sebeb bumudur..

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    evet sebep bu olaiblir bunu düzelt önce modern tıbbın tüm imkanları ilaçlarını kullan kesinlikle doktorla irtibatını kesme

ama bunun yanında sogan sarımsakında o kurtları parazitleri öldürücü düsürücü etkisi var ve daha bir cok meyveninde var arastırma yapabilrisn ama sarımsagı tek gecerim

7. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Ben tam tersine kilo vermek istiyorum. O parazitlere nasıl sahip olabilirim? :)

8. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Allah korusun.

9. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ustam ciğ et ye yani sucuk sağlam sosis vss.. yiyerek raatca elde edebilirisn prazitleri :)

10. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    kilo alınca mide ve göğüs oturur... kollarda sanki az gelişme var fakat önceki halinizi görmedik ayrıca her vücut yapısının, metabolizmasının farklı olduğunu düşünürsek doğal diyebiliriz..

bir kaç yıl sonrasını merakla bekliyorum..

11. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bende düşünüyorum biraz klio alsam yerine oturcakta yok işte klio.. :(

12. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Kilo verdirici antrenmanlar yapma...Yaparsan alamazsın,çünkü; kilo verdici antrenmanlarla, kilo almak zor olur...Onun yerine;Esneneme germe hareketleri,dumbell hareketleri,dumbell çalışmaları yapabilirsin...

13. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Bende 2 ay gittmiştm 2-3 arayla şimdi yine başladım yaş 17 boy 1 72 kilo 63 65 bnde biraz zayıf gösteriorm hele bileklerim :). Kas çalıştıkca kaslar geliştikce, hacmi büyükdükce kilom artıor ama kasdan ötürü die düşünüyorum yine biraz zayıf gösteriorm :) bileklerim biraz kalın olsa süper olcak :/.

Tavsiyem parazit varsa idmanları kısa tut ağır kilo az tekrar vs. koşuyuda az tut ben böyle biliyorum daha deneyimlilerde yorum yapar inş.
    Ayrıca paraziti doktorun verdiği ilaçlarla yok edemedin mi gitmedn mi bidaha doktora ?

14. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gititm doktora gittim prazit var + metabolizma hızlılığı dedi bunları tedavi ettikten sonra kilo almaman imkansız dedi hemde bi anda şöyle 2 haftada 2 klo alırsın dedi doktur..şınaw yok mekik yok esneme germe ve dumbell çalışmaları dvm

Son düzenleme: 12 Haziran 2010
  15. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Valla aynı ben :) Metabolizmam hızlı kilo alamak cok zor :( Ama spor yaparak vücudu yorarak yediğimz yemek kilo aldırır die biliyorm. Paraziti tedavi ettirirsen problem kalmaz metabolizma hızlılığına çözüm yok galiba. Bnce bodyle birlikde parazitin gittikden sonra baya kilo alırsn. Paraziti yok edene kadar dikkat et idmanlarda. Allah acil şifa versin..

Son düzenleme: 12 Haziran 2010
  16. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolsın kadeşim... ama sen bana göre daha iyisin 172 iye göre 63 kilo çok çok iyi bileini iste bilek çalışmalarıyla kalınkaştırırısn kiloyla alaksı yok..

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Haziran 2010
  17. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Kilo kaslardan gelio galiba bilmiorm sevgilim bile zayıfsın dio :S.
    Bilek hareketlerini bakmıştım siteden arada evede yapıyorum. Ama bileklerim (sporla ilgilenmedikleri halde) bağzı arkadaşlara göre biraz zayıf gösteriyo kısa kol giymekden soğudum :). Vücud hatlarım güzel kaslı filn ama bilekler :).
    Yaz boyunca filn yine gitcem başlayalı 2 gün oldu 2 kere gittim kendimi enerjik hissetiğim için :D. 3 ayıdır Box filnda yapıyorum bilekler belki kalınlaşır öyle inş. Parazit olduğu halde iyi geliştirmişsin vücüdü ama. Parazitsiz bundan da daha iyi geliştirceğine inanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Haziran 2010
  18. ksfıtness

ksfıtness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya parazitler gitse..yani senn kilona ulaşsam.63-65 fln yemnle 20 yıl kilo istemem.. ztn 6-7 kilo aldımda oturcaına inanıyorum vicudumun

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  20. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    parazit konusunda kekik suyunun iyi geldiğini biliyorum ama bir uzamana danışarak kullanmanızı öneririm..

ek; kullanımı: kekik suyu, sabahları ve akşamları aç karına 1 çay bardağı içmelisiniz... ideal kullanımı:1 hafta boyunca sabah akşam, 1 hafta ara yine 1 hafta sabah akşam... duruma göre tekrarlanabilir...

Son düzenleme: 13 Haziran 2010

Sayfayı Paylaş