31.12.1997 doğumluyum bir bakarmsınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve batus798 tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batus798

batus798 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ismim batuhan ben 130 kilo iken 93 kiloya düştüm 4 yıl civarı bir sürede herneyse hala 10 kilo kadar fazlam var bundan kaynaklanan sarkmalari giderip vücudumu sıkılaştırmak istiyorum hangi egzersizleri yapmaliyim evde yapabileceği birşeyler varsa daha iyi olur :) şimdiden teşekkürler

2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    p90x yap ;) ebde yapcaksansa... hızlı yag yakım ıdıyorsansada ınsanıty yap..hem yyag yakıp hem kas yapmak ıstıyorsansada 1 gun p90x 1 gun ınsanıty

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş